dieta: nabiał
fot. https://pixabay.com/ Free-Photos
Autor Klaudia Gaicka - 25 Sierpnia 2020

Leczenie nie przynosiło żadnego efektu. Wtedy lekarz kazał odstawić jeden składnik diety

Dieta bez nabiału sprawiła, że mężczyzna pozbył się problemu, który męczył go od lat. Dziś Brian promuje swój program i dietę wegańską, która pozwoliła mu nie tylko poprawić cerę, ale również poprawić swoje wyniki w sporcie.

Dieta, kiedy jest odpowiednio dobrana, może nam pomóc pozbyć się wielu chorób. Nie od dziś wiadomo, że różnego rodzaju alergie i nadwrażliwości pokarmowe mogą mieć istotny wpływ na funkcjonowanie naszego organizmu.

Jak podaje portal Abczdrowie.pl, problemy skórne Briana Turnera zdecydowanie się nasiliły, kiedy miał 15 lat. Wtedy właśnie chłopak zaczął spożywać duże ilości białka, ponieważ chciał na poważnie zająć się kulturystyką, a do tego była mu niezbędna zwiększa masa ciała.

Sceny jak z horroru. Znaleziono zwłoki ukryte w popularnym sklepieSceny jak z horroru. Znaleziono zwłoki ukryte w popularnym sklepieCzytaj dalej

Dieta bez nabiału zakończyła jego problemy skórne

W celu przybrania na wadze Brian zaczął spożywać ogromne ilości białka, niestety nie odbiło się to na jego całym organizmie. Zmiana diety nie pozostała obojętna szczególnie dla jego cery, a na której widoczny był trądzik.

Chłopak prawie każdego dnia wypijał cztery litry krowiego mleka i zjadał cztery ogromne porcje twarogu. Chęć zbudowania masy sprawiła, że chłopak nie zdawał sobie sprawy z tego, jaki ma to wpływ na jego problemy skórne. Wysoki poziom spożycia nabiału zdecydowanie zaognił niedoskonałości jego cery.

Kiedy postanowił całkowicie zrezygnować z nabiału, zauważył, że jego cera znacznie się poprawiła. Brian był w szoku i postanowił przejść na weganizm. Dziś jego skóra jest gładka i prawie nigdy nie występują na niej zmiany.

- Podjąłem decyzję o rezygnacji z nabiału, aby zobaczyć, czy to pomogło, a kondycja mojej skóry zaczęła się natychmiast poprawiać. Nie mogłem w to uwierzyć – wspomina Brian.

Wcześniej chłopak próbował wielu innych metod walki z trądzikiem. Dopiero lekarz odkrył, co może powodować jego chorobę.

- Wyeliminowałem wszystkie produkty mleczne z diety i zauważyłem natychmiastową poprawę. Nie widziałem już nowych cyst, po miesiącu zaczerwienienie i stan zapalny zaczęły ustępować. Z czasem ograniczyłem spożywanie mięsa – wyjaśnił.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieli

2. Tysiące Polaków może otrzymać 2,5 tys. złotych świadczenia co miesiąc. Wystarczy zrezygnować z emerytury

Dziś dorosły już mężczyzna poleca dietę wegańską i ma własny program walki z trądzikiem (The Acne Program), który pomaga ludziom pozbyć się trądziku bez ogromnych kosztów. Podkreśla, że nie tylko jego cera się poprawiła, ale również wyniki w sporcie.

- Początkowo przeszedłem na weganizm, aby złagodzić trądzik, ale teraz jest to zgodne z moimi podstawowymi wartościami i przekonaniami. Poleciłbym tę dietę osobom z trądzikiem, ponieważ nabiał jest jedną z największych i najczęstszych przyczyn powstawania zmian skórnych – powiedział Brian.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromne zmiany w Warszawie, dotyczą tysięcy osób. Koniecznie trzeba się zapoznać
  2. Egzotyka w kuchni, na którą stać każdego. Kotlet z ananasem i serem po hawajsku w sam raz na zakończenie lata
  3. Rozpoczęcie roku szkolnego może być opóźnione. Podali możliwe terminy, ważny apel nauczycieli
  4. TVN ujawnił skandaliczną prawdę. Nie mieści się w głowie, do czego dochodzi w karetkach
  5. Była premier zarażona koronawirusem. Rzeczniczka przekazała przykre wiadomości o stanie zdrowia
  6. W czasie ślubu pan młody zalał się łzami, gdy zobaczył, co robi panna młoda. Niezwykła historia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł