Doda przyłapana w Dubaju na łamaniu obostrzeń. W ostry sposób odpowiedziała na krytykę

Doda bez maseczki
fot. https://youtube.pl/ TheDodaTV
Autor Klaudia Gaicka16.07.2020

Doda aktualnie kręci teraz nowy film o aferze w Dubaju. Po wylądowaniu na lotnisku udostępniła w mediach społecznościowych materiał, który wywołał burzę wśród fanów. Okazuje się, że gwiazda za nic ma obostrzenia panujące na terenie kraju, w którym się znajduje. Doda twierdzi, że nigdzie nie nosi maseczki.

Doda aktualnie kręci film „Dziewczyny z Dubaju”, podczas ostatniego wyjazdu związanego z nagraniami, fani zwrócili uwagę na kontrowersyjne zachowanie gwiazdy. Mimo tego, że pandemia każdemu z nas daje się we znaki, zdecydowana większość nie gwiazdorzy i przestrzega obostrzeń. Tym bardziej zachowanie celebrytki wzbudziło wiele emocji wśród świadków.

Doda, czyli Dorota Rabczewska-Stępień pracuje nad filmem już od kilku miesięcy. Jak podaje serwis Plejada.pl, film jest już w fazie produkcji. Rolę reżysera objęła Marysia Sadowska, a współproducentem jest mąż Dody, Emil Stępień.

Zaraził się dżumą od świstaka. Nie żyjeZaraził się dżumą od świstaka. Nie żyjeCzytaj dalej

Doda bez maseczki. Fani się niepokoją, gwiazda jest ponad to

Film już teraz wzbudza wiele kontrowersji, ponieważ ma poruszać tzw. “afery dubajskiej”. Gwoli szybkiego przypomnienia, zamieszane w nią było wiele sławnych osób. Sław nie zabraknie również na ekranie, w ciekawych rolach będziemy mogli podziwiać Katarzynę Figurę, Józefa Pawłowskiego, Giulio Berrutiego, Jana Englerta oraz Beatę Ścibakówną.

Doda wraz z ekipą jest teraz w Dubaju. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, więc zaraz po przyjeździe nagrała filmik, który wywołał burzę komentarzy. Na nagraniu widać, jak gwiazda w towarzystwie innych dziewczyn, idzie przez lotnisko bez maseczek.

- Czy bezpiecznie tam jest? Mam na myśli COVID - pytali fani.

Dorota Rabczewska - Stępień w pewien sposób zbyła zapytania, odpisując jedynie, że to pytanie nie jest do niej. Fanów to jednak nie uspokoiło, zaczęli dopytywać. W końcu głos zabrała osoba na co dzień mieszkająca w Dubaju.

- Mieszkam w Dubaju, czy jest bezpiecznie? Tak jak wszędzie, nigdy nic nie wiadomo. Wszystko jest otwarte, ale w maskach chodzimy cały czas [...] Nie mamy wyjścia - 3 tysiące złotych za brak maseczki - wyjaśniła.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła fatalna wiadomość. Nie żyje Mikołaj Klimek, aktor znany z "M jak Miłość, "Na Wspólnej" i "13 Posterunku"

2. Zaskakująca decyzja Płaca minimalna 2021 jednak w górę? Wiceminister się wygadał, padła konkretna kwotabanku. Klienci mają powody do radości

Doda najprawdopodobniej cały czas bacznie obserwowała komentarze, ponieważ już po chwili odpisała, że kwota 3 tys. złotych nie robi na niej wrażenia.

Ocenę zachowania gwiazdy poza granicami kraju pozostawiamy wam. Warto jednak mieć na uwadze, że w każdym regionie świata są ludzie starsi i bardziej narażeni na śmiertelne działania wirusa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za sklepem leżało ciało mężczyzny. Porażające odkrycie na Mazowszu
  2. Oburzające sceny w Pytanie na Śniadanie TVP. Poleciały talerze, widzowie są źli na prowadzącego;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Wreszcie ustalili, kto otrzyma bon turystyczny. Sejmowa komisja rozpatrzyła poprawki Senatu

Następny artykuł