Donald Trump: żałoba po śmierci brata
Facebook_ABC 7 News
Autor Damian Witoń - 16 Sierpnia 2020

Donald Trump w żałobie. Prezydent USA stracił osobę z najbliższej rodziny

Donald Trump stracił osobę z najbliższej rodziny. Prezydent USA opublikował za pomocą mediów społecznościowych smutny wpis, w którym informuje o odejściu ukochanego brata.

Donald Trump przechodzi obecnie przez bardzo trudne chwile. W ubiegłą sobotę w nowojorskim szpitalu zmarł jego brat - 71-letni Robert Trump. Strata rodzeństwa jest dla zdecydowanej większości z nas ogromnym ciosem, który pozostawia bliznę na psychice. Ból po odejściu osób z najbliższej rodziny jest ciężki do zniesienia nawet dla prezydenta największego mocarstwa na świecie.

Objawy chorób serca, które dostrzeżesz gołym okiem. Nigdy ich nie lekceważObjawy chorób serca, które dostrzeżesz gołym okiem. Nigdy ich nie lekceważCzytaj dalej


Donald Trump w żałobie. W sobotę stracił ukochanego brata


Prezydent USA opublikował w sieci wpis, w którym przekazał smutną nowinę. W ubiegłą sobotę w szpitalu mieszczącym się na terenie Nowego Jorku zmarł Robert Trump 71-letni brat Donalda. Jak podaje portal polsatnews.pl, przyczyna zgonu pozostaje wielką niewiadomą dla opinii publicznej, gdyż nie ujawniono żadnych szczegółowych informacji na ten temat. Donald Trump zapewnia jednak, że jego brat odszedł w spokoju. Wyraża także wielki smutek związany z ogromną stratą.


-Z ciężkim sercem informuję, że mój wspaniały brat, Robert, odszedł w spokoju dzisiejszej nocy. Był nie tylko moim bratem, ale najlepszym przyjacielem. Będzie mi go bardzo brakować, ale spotkamy się znowu. Jego pamięć pozostanie w moim sercu na zawsze. Robert, kocham Cię. Spoczywaj w spokoju - napisał Donald Trump

Dzisiaj grzeje: 1. Aktorka "M jak Miłość" trafiła do szpitala. Wiadomo, co się z nią dzieje
2. Skradzione setki tysięcy złotych zamienili na 14 sztabek złota. O złotej klatce w więzieniu mogą zapomnieć


Prezydent USA zdążył odwiedzić swojego ukochanego brata niedługo przed jego śmiercią. Dotarł do szpitala w piątek po południu. Gdy opuszczał placówkę, został zaczepiony przez dziennikarzy, którzy wypytywali go o stan zdrowia Roberta. Donald powiedział wówczas jedynie, że jego brat przechodzi przez ciężkie chwile.


Robert Trump był najmłodszym członkiem rodzeństwa Trumpów. Na co dzień zajmował się sprawami administracyjnymi wielkiego majątku rodziny, który opiera się głównie na nieruchomościach. Bliscy wspominają go jako cichą i spokojną osobę, zupełne przeciwieństwo brata, z którym miał jednak bardzo dobre relacje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Druzgocąca zbrodnia na urodzinach. Szczegóły dla osób o mocnych nerwach
  2. Dziennikarka TVN została napadnięta przez nietrzeźwego mężczyznę pod kościołem. Ujawniła szczegóły dramatycznej historii ze swojej młodości
  3. Marian Glinka przez lata był idolem wielu Polaków. Zabrała go podstępna choroba, której nie warto lekceważyć
  4. Był prawdziwym wzorem do naśladowania. Tłumy ludzi na wzruszającym pogrzebie Marcina Kolczyńskiego
  5. Najwięcej zakażeń już nie na Śląsku. Nowy region wyszedł na prowadzenie, Ministerstwo Zdrowia wyjaśnia dlaczego
  6. Odkrył, co znajduje się tuż pod stopami turystów na plaży w Kołobrzegu. Pomógł mu w tym wykrywacz

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł