Dorota Gardias
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 01.07.2019 Mali Ratownicy - konferencja n/z: GARDIAS DOROTA
Autor Natalia Niewczas - 6 Października 2020

Dorota Gardias wyszła ze szpitala. Wszystko zdradziło jedno zdjęcie

Dorota Gardias choruje na COVID-19 - wiadomość obiegła Internet pod koniec września 2020 roku. Od tego czasu media regularnie przekazywały najnowsze informacje dotyczące stanu zdrowia pogodynki. Wszystko wskazuje na to, że kobieta wróciła do domu.

Dorota Gardias, podobnie jak tysiące innych Polaków, trafiła do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Pogodynka TVN przebywała w placówce medycznej wraz z córką, która miała zarazić COVID-19 mamę. Podczas gdy 7-letnia Hania przechodziła chorobę łagodnie, stan zdrowia Doroty Gardias miał być poważny. Sytuacja uległa jednak znacznej poprawie, co sugeruje zamieszczony przez prezenterkę wpis w mediach społecznościowych.

Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Było już za późno na jakąkolwiek pomocPolsat przekazał tragiczną wiadomość. Było już za późno na jakąkolwiek pomocCzytaj dalej


Dorota Gardias wróciła do domu


Dorota Gardias i jej 7-letnia córeczka Hania trafiły do jednego z warszawskich szpitali, gdzie miały otrzymać niezbędną medyczną pomoc. Media donosiły o poważnym stanie zdrowia pogodynki TVN, kobieta miała być podłączona pod tlen.


- W szkole Hani panuje koronawirus. Dziewczynka zaraziła Covidem swoją mamę - informowała wówczas przyjaciółka Doroty Gardias.


Jak się okazuje, prezenterka prawdopodobnie jest już jednak w domu. Według doniesień portalu gwiazdy.wp.pl Dorota Gardias zamieściła na Instagramie wpis, za pomocą którego subtelnie poinformowała obserwatorów o swoim powrocie do domu. Prezenterka opublikowała zdjęcie oznaczone wiele wyjaśniającym hashtagiem “homesweethome”. Co więcej, fotografia prawdopodobnie przedstawia widok z okna jej mieszkania.

Dzisiaj grzeje: 1.Sanepid wydał pilne ostrzeżenie. Szkło, pleśń i martwe szkodniki w popularnym produkcie
2.Nagłe oświadczenie Biedronki. Sieć ostrzega klientów, oszustwo na ogromną skalę
3.Dorota Gardias opowiedziała o swojej chorobie. Wiemy od kogo się zaraziła


Łącznie od początku epidemii koronawirusa w Polsce w naszym kraju z chorobą COVID-19 zmierzyło się już ponad 100 tys. pacjentów. We wtorek 6 października Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 2236 potwierdzonych badaniami przypadkach zakażenia koronawirusem. Tego samego dnia resort potwierdził śmierć 58 zakażonych koronawirusem pacjentów.

wpis-Dorota-Gardias-1

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacje
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Ekspert alarmuje. Koronawirus przenosi się inaczej niż 3 miesiące temu
  4. Leki, których może zaraz zabraknąć. Naczelna Izba Aptekarska alarmuje
  5. Nowa prognoza epidemii dla Polski. "Można odwołać Boże Narodzenie z rodziną"
  6. Używasz jej do pieczenia? Grozi ci wielkie niebezpieczeństwo, specjaliści biją na alarm

Następny artykuł