Dorota Wellman ma problemy zdrowotne
fot. https://www.youtube.com/ Lustro
Autor Klaudia Gaicka - 29 Czerwca 2020

Dorota Wellman ma poważne problemy ze zdrowiem. Co dolega znanej dziennikarce?

Dorota Wellman, prowadząca "Dzień dobry TVN" jest znaną i docenianą osobistością telewizyjną, w jej życiu nie brakuje jednak krytyków. W głównej mierze są to internauci, którzy przezywają ją w iście brutalny sposób przez jej wygląd. Gwiazda tłumaczy, jakie ma do tego podejście i z czego wynikają jej problemy z wagą.

Dorota Wellman jest jedną z bardziej znanych polskich prezenterek telewizyjnych i dziennikarek. Program, który prowadzi „Dzień dobry TVN”, gromadzi przed telewizorami rzeszę fanów, przez co gwiazda jest ciągle na świeczniku. W ostatnim wywiadzie gwiazda przyznała, że zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Upały mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Szczególnie przy niektórych chorobachUpały mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Szczególnie przy niektórych chorobachCzytaj dalej

Dorota Wellman ma problemy z hormonami, wiele razy próbowała schudnąć pod okiem lekarzy

Choć znawcy bardzo uznają i doceniają prezenterkę, niestety często jest ona również krytykowana przez swój wygląd. Jak podaje serwis Plejada.pl, internauci często nie szczędzą sobie słów i brutalnie oceniają gwiazdę. Jej samoakceptacja jest wystawiona przez to na ogromną próbę. Więcej na ten temat Dorota Wellman opowiedziała w wywiadzie z Agatą Młynarską, w instagramowym programie „Agatasiekreci w stylach".

– Spotkamy się, żeby porozmawiać między innymi o tym, co dobrego możemy zrobić, żebyśmy my, kobiety, czuły się lepiej, bezpieczniej, spokojniej, ciekawiej. Także same ze sobą – zaczęto w programie.

Dorota Wellman jest bardzo otwartą i szczerą do bólu osobą. Z jej wypowiedzi można wyczuć duży dystans do samej siebie oraz otoczenia. Być może właśnie dzięki temu gwieździe jest łatwiej akceptować złośliwe komentarze na swój temat.

– Słyszę o sobie „świnia”, „baleron”, „wieloryb". Nie będę się wieszać z tego powodu, bo to jest dla mnie mało istotne. Ja wiem, kim jestem. A to, że ktoś lubi pluć, to niech sobie pluje. Myślę, że nie należy się tym przejmować – podsumowała Dorota.

W dalszej części rozmowy prezenterka telewizyjna zdradziła, że jej problemy z wagą wynikają z choroby.

– Nie jem dużo i najbardziej lubię zielone [...]. Moja waga to konsekwencja zaburzeń gospodarki hormonalnej, które będą ze mną do końca życia. No albo można było mieć dziecko, albo zaburzenia hormonalne, to ja już wybieram dziecko i nawet nie dyskutuję – powiedziała w rozmowie.

Dorota Wellman zdradziła również, że wiele razy próbowała schudnąć pod okiem lekarzy.

– Wielokrotnie bardzo się starałam to zrobić i nie jest to dieta pod tytułem: „Teraz nie będę żarła, tylko piła zielone soki z dużą ilością jarmużu". Ja się poddawałam wielokrotnie terapiom pod okiem lekarzy, dlatego udało mi się schudnąć przez wiele lat ponad 30 kilogramów, ale moja waga dalej już nie rusza – wspomina gwiazda.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy niewydolności serca. Niebezpieczna choroba, którą ma już ponad milion Polaków

2. Rząd prze do przodu w związku z nowym podatkiem. Minister finansów coraz bardziej się z nim spieszy

Prezenterka zaakceptowała swój wygląd. Dodatkowo zwróciła uwagę na to, jak ogromny wpływ na jej pewność siebie ma daleka przeszłość.

– Jeśli kobieta miałaby od taty czy brata takie wsparcie, mówiące „jesteś super!”, „zrobiłaś to kapitalnie”, „fajnie wyglądasz”, „świetnie się ubrałaś”, to z innym bagażem wyszłaby do świata – doradza.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  2. Masz konto w PKO BP albo ING Banku Śląskim? Pieniądze znikają z kont, klienci muszą być bardzo ostrożni
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości

Następny artykuł