dzieci_kopnięcie_córki
pixabay_Greyerbaby
Autor Damian Witoń - 1 Lutego 2020

Kopnęła swoją 3-letnią córkę. Wszystko przez zdjęcie na Instagrama

Dzieci wymagają od dorosłych zrozumienia i wsparcia, aby mogły odpowiednio się rozwijać. Niestety nie każdy rodzic to rozumie. Matka pewnej 3-latki kopnęła swoją córkę, ponieważ ta nie chciała pozować do zdjęcia na Instagrama.

Dziecko nie zawsze zachowuje się tak, jak oczekują tego rodzice. Nic jednak nie usprawiedliwia użycia wobec tej niewinnej i słabej istoty przemocy. Trudno się zatem dziwić, że zachowanie pewnej kobiety wobec swojej 3-letniej córeczki spotkało się z gwałtowną reakcją internautów.

Przykra prawda o tanim mięsie. Odbiera apetytPrzykra prawda o tanim mięsie. Odbiera apetytCzytaj dalej

Dziecko kopnięte za brak chęci pozowania do zdjęcia

Podczas spaceru z rodzicami trzyletnia Niu Niu była zajęta sobą. Dzieci są bardzo ciekawe świata, który je otacza, ponieważ na każdym kroku spotkać mogą coś nowego i wartego uwagi. Niestety matka dziewczynki nie potrafiła zrozumieć potrzeb swojego dziecka. Kobieta chciała za wszelką cenę zmusić córkę, aby ta pozowania do zdjęcia na Instagrama. Dziecko nie wyrażała jednak ochoty do wzięcia udziału w sesji zdjęciowej, na co matka zareagowała w skandaliczny sposób.


Kiedy Niu Niu zignorowała matkę planującą wykonać fotografię przeznaczoną na Instagrama, kobieta kopnęła ją, chcąc zmusić do posłuszeństwa. Całe zdarzenia zostało zarejestrowane na nagraniu, które trafiło do sieci. Filmik obejrzano już ponad 37 milionów razy. Nie trudno domyśleć się reakcji internautów, którzy oburzeni zachowaniem matki twierdzili między innymi, że nie nadaje się do pełnienia tej roli i jest złą osobą.

Co więcej, film trafił do odpowiednich służb, które mają zbadać sytuację w rodzinie młodziutkiej Niu Niu i w przypadku zauważenia większej ilości patologicznych zachowań, podjąć odpowiednie środki. Jak podaje portal popularne.pl, matka próbowała tłumaczyć się z zaistniałej sytuacji następującymi słowami:

-Nie miałam zamiaru krzywdzić mojej córki. Przykro mi z powodu nieporozumień, jakie mogły spowodować moje przesadne działania. Chcę powtórzyć: moja córka otrzymuje najwyższą troskę i miłość. Dziękuję za zrozumienie- komentuje zajście matka 3-latki

Wiedząc jednak jaki był motyw działania kobiety i widząc nagranie, na którym kopie swoje dziecko trudno wierzyć w szczerość jej słów. Kiedy spotykamy się z przemocą stosowaną wobec nieletnich, powinniśmy nagłaśniać takie przypadki, ponieważ dzieci często nie potrafią samodzielnie szukać pomocy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwóch mężczyzn wzięło ślub w Zduńskiej Woli. Większość Polaków nie ma pojęcia o zaślubinach humanistycznych
  2. Mądre i odważne słowa Teresy Lipowskiej. Seniorzy nie mają dostępu do leków
  3. Zdrowe produkty, które mogą być dla nas trujące. Lepiej na nie uważać
  4. Piliśmy go po katastrofie w Czarnobylu. Działanie i skutki uboczne płynu Lugola
  5. Bóle szyi mogą być objawem groźnego nowotworu. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Uwielbiana gwiazda disco polo zagrożona wirusem z Chin? Zdruzgotani fani czekali na wiadomość i ją dostali

Następny artykuł