Dzieci nie żyja po upadku z dziewiątego piętra
pixabay.com/Transportphoto
Autor Barbara Bujar - 1 Lipca 2020

Prawdziwa tragedia. Dwójka dzieci wypadła z okna na 9. piętrze

Dzieci wypadły z okna na 9. piętrze, co doprowadziło do ich nagłej śmierci. Do tragedii doszło we wtorek na jednym z koszalińskich osiedli. Sprawę na miejscu badają policjanci i prokurator. Zrozpaczona matka rodzeństwa przebywa pod opieką lekarzy.

Wtorek zakończył się tragicznie dla rodziny, która mieszka przy ul. Władysława IV w Koszalinie. Dzieci spędzały dzień z mamą, w tym czasie ich ojciec przebywał w pracy. Nic nie wskazywało na to, że w mieszkaniu dojdzie do rodzinnej tragedii, która niespodziewanie wydarzyła się wieczorem. Jak informuje onet.pl, o godzinie 20:35 lokalna policja otrzymała zgłoszenie o wypadku. Dwoje dzieci wypadło z okna znajdującego się na dziewiątym piętrze wieżowca. Rozpoczęła się akcja ratunkowa.

Wstrząsająca wiadomość obiegła media. Nie żyje rzecznik PKWWstrząsająca wiadomość obiegła media. Nie żyje rzecznik PKWCzytaj dalej

Dzieci wypadły z okna na 9. piętrze. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek

Do tragicznego wypadku miało dojść, kiedy matka dzieci przygotowywała kolację. W tym czasie rodzeństwo miało przebywać w swoim pokoju i grzecznie się bawić. W pewnym momencie doszło do dramatu. Chłopiec i dziewczynka w wieku 4 i 5 lat wypadli z okna. Ich natychmiastową śmierć potwierdził Rafał Skoczylas, rzecznik koszalińskiej policji.

- Dzieci wypadły z okna mieszkania na 9. piętrze wieżowca. Zginęły na miejscu. To rodzeństwo, chłopiec i dziewczynka w wieku 4 i 5 lat – cytuje go onet.pl

Śmierć dzieci była ciosem dla obojga rodziców. Choć służby ratunkowe, które od razu pojawiły się na miejscu wypadku, podjęły niezbędne czynności i przystąpiły do reanimacji, nie udało się uratować ani chłopca, ani dziewczynki. Ich ciała opłakiwała roztrzęsiona matka, która obecnie przebywa pod opieką lekarzy. Chwilę później na miejscu pojawił się też ojciec dzieci. Oboje dorośli byli trzeźwi.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta piła ocet jabłkowy każdego dnia przez miesiąc. Efekty były zaskakujące

2. Likwidacje i zwolnienia. Uwielbiana w Polsce sieciówka zamknie 170 sklepów

Przyczyny tragedii nie są do końca znane. Wiadomo, że w czasie zdarzenia w mieszkaniu przebywało także dwoje młodszych dzieci, którymi, przy okazji robienia kolacji, zajmowała się mama. Policja i prokuratura, które w dalszym ciągu badają sprawę, podają, ze najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku. Taką informację przekazała także kom. Monika Kosiec, rzeczniczka KMP w Koszalinie, którą cytuje Głos Koszaliński.

- Prowadzone jest śledztwo pod nadzorem prokuratury. Zdarzenie wygląda na nieszczęśliwy wypadek. Prokurator nie widział podstaw, by postawić jakiekolwiek zarzuty – powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  2. Sądzili, że trafili na pusty magazyn. W środku zobaczyli setki oczu błagających o pomoc
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Żałoba w rodzinie kultowego zawodnika MMA. Media potwierdzają, jego ojciec zmarł na koronawirusa

Następny artykuł