dzieci byly zle traktowane
pixabay Tuan86
Autor Klaudia Gaicka - 3 Lipca 2020

Torturowały dzieci w przedszkolu. Teraz spotka je kara

Dzieci były krzywdzone przez osoby, które miały zapewnić im najlepszą opiekę. Minęło 8 lat, zanim kobiety usłyszały ostateczny wyrok. Wspomnienia tego, co robiły dzieciom, mrożą krew w żyłach. Rodzice nigdy by się na to nie zgodzili.

Dzieci wymagają ciągłej uwagi i troski zarówno od swoich rodziców, jak i chwilowych opiekunów. Do ich prawidłowego rozwoju niezbędna jest odpowiedzialność. Niestety nie każdy człowiek nadaje się do tej wielkiej roli, jaką jest troska o małego człowieka.

Mieli ratować zwierzęta. W klatce znaleźli małe dzieckoMieli ratować zwierzęta. W klatce znaleźli małe dzieckoCzytaj dalej

Dzieci "pod opieką" kobiet były traktowane w straszny sposób

Jak podaje serwis Fakt.pl, do tragicznych wydarzeń doszło w "Zaczarowanej Kraina Puchatka" przy al. Lipowej we Wrocławiu. Placówka miała służyć rodzicom i ich dzieciom jako prywatne przedszkole i żłobek. Dzieci przebywające w tym miejscu miały z założenia, czuć się lepiej niż w publicznym miejscu. Prawda okazała się jednak zupełnie inna.


Całe szczęście to upiorne miejsce zostało już zamknięte (w 2012 roku), jednak to, co przechodziły tam dzieci, wciąż sprawia, że włos jeży się na głowie. Niestety straszne siostry, które prowadziły ten pożal się przybytek, dopiero teraz usłyszały ostateczny wyrok sądu.


Sylwia Ł. oraz Magdalena Ł. miały za zadanie opiekować się maluchami do 4 roku życia. Ewidentnie nie podołały zadaniu, a wręcz przeciwnie, być może dzieci do dziś mają podświadomy uraz po tych czasach życia.


Początkowo sytuacja działa się w ukryciu. Opiekunki wiązały dzieci (najczęściej pieluchami), wyzywały i straszyły, używając do tego masek. Dodatkowo odbierały dzieciom ich ulubione zabawki, smoczki, po czym pozostawiały je związane, zupełnie ignorując ich płacz.


Kobiety wmuszały również w dzieci jedzenie w bardzo brutalny sposób. Wpychały jedzenie do ust siłą, trzymając przy tym ręce i zatykając nos. Zdarzało się, że dzieci wymiotowały, wtedy “opiekunki” ponownie wpychały im jedzenie do ust.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. Warszawa poszukuje 2 tys. osób. Oferuje nawet 500 złotych za dzień pracy


Sylwia Ł. i Magdalena Ł. zostały oskarżone o wyłudzanie pieniędzy za zajęcia dodatkowe i znęcanie się nad dziećmi. Z pierwszego zarzuty zostały uniewinnione, za drugi dostały karę 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat.

Dodatkowo sąd zadecydował, że obie wątpliwej jakości opiekunki mają zakaz zakaz zajmowania stanowisk związanych z opieką nad małoletnimi przez 10 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  2. Nie żyje znany, nagradzany polski dziennikarz. Zabrała go poważna choroba, tragiczne doniesienia
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Tak mieszka Adam Małysz. Posiadłość byłego skoczka zapiera dech w piersiach, każdy chciałby w niej zamieszkać

Następny artykuł