Dzieci narażone są na wiele niebezpieczeństw
unsplash_Victor Chaidez
Autor - 5 Maja 2020

Tragiczna śmierć 1,5-letniego chłopca z Otwocka. Wystarczyła chwila nieuwagi

Dzieci nieustannie poznają świat. Niestety zdarza się, że przez ich ciekawość i nieostrożność dochodzi do tragicznych sytuacji. Jedna z nich miała miejsce w Otwocku, gdzie ojciec śmiertelnie potrącił samochodem swojego 1,5-rocznego synka.

Dzieci to istoty bezbronne i zależne od swoich rodziców. Choć opiekunowie chcą dla swoich pociech jak najlepiej, czasem wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do tragicznego wypadku.


Jedna z takich sytuacji miała miejsce w Otwocku. Mały chłopiec bawił się przed domem pod okiem swojego ojca. W tym samym czasie mężczyzna sprzątał samochód. Gdy pojazd był już posprzątany, tata chłopca zaczął wyjeżdżać nim z garażu. Niestety moment ten okazał się dla rodziny prawdziwym koszmarem.

Dzięki psom żyjemy dłużej? Rewolucyjne badaniaDzięki psom żyjemy dłużej? Rewolucyjne badaniaCzytaj dalej


Dzieci narażone są na wiele niebezpieczeństw. Choć ojciec 1,5-rocznego chłopca próbował go chronić, nie zdołał uniknąć tragedii


Historie, takie jak ta, mająca miejsce w Otwocku, są trudne do wyobrażenia dla każdej rodziny. Właściciel jednej z posesji, cofając samochód, potrącił dziecko. Mieszkańcy regionu otwockiego do tej pory nie mogą otrząsnąć się po zdarzeniu.


Jak podaje portal se.pl, 41- letni mężczyzna wraz ze swoim 1,5-rocznym synkiem spędzali czas na świeżym powietrzu. Chłopiec zajmował się zabawą, jego ojciec zaś pilnował go i sprzątał samochód. Kiedy jednak mężczyzna wyprowadzał samochód z garażu, doszło do dramatycznego zdarzenia. Ojciec chłopca nie zauważył swojego synka i uderzył w niego z dużą siłą.


Chłopczyk nie miał żadnych szans, by przeżyć siłę takiego uderzenia. Na miejscu pojawiła się karetka i lekarze. Niestety, nie udało się uratować dziecka. Sprawę skomentował nadkomisarz Daniel Niezdropa z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje na samym początku tygodnia. MZ podało najnowsze dane

2. Zakończono akcję poszukiwawczą na jeziorze. Niestety potwierdził się najgorszy scenariusz, z wody wyłowiono ciało


- Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 12.20. Samochód kierowany przez 42-letniego mężczyznę potrącił jego 1,5-rocznego syna. Dziecko poniosło śmierć na miejscu - powiedział w rozmowie z se.pl Niezdropa.


Na miejscu pracowały ekipy pod nadzorem prokuratora. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, mężczyzna był trzeźwy. Prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie.


- To bardzo smutne i tragiczne wydarzenie - dodaje nadkomisarz Niezdropa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne
  2. Czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego. Wyjawił, co stanie się z partią rządzącą i co powie nam Duda
  3. Doradca Donalda Trumpa przewiduje koniec epidemii. Zdradził, co może ją powstrzymać
  4. Wielu Polaków łamie zasady kwarantanny. Niepokojące dane Komendy Głównej Policji
  5. Dramat kobiety z udarem. Przez epidemię żaden szpital nie chciał jej przyjąć, teraz nie żyje
  6. Złe wieści dla osób trzymających oszczędności w bankach. Aktywa nie ochronią już kapitału

Następny artykuł