Rodzice zostawili niemowlęta w domu, a sami poszli na imprezę
pixabay.com/RitaE
Autor Barbara Bujar - 9 Czerwca 2020

Zostawili niemowlęta zupełnie same i poszli na imprezę. Dla jednego było już za późno na pomoc

Dzieci zostały same w domu. W tym czasie ich rodzice imprezowali ze znajomymi. 16-tygodniowymi bliźniakami przez cztery dni nikt się nie opiekował. Konsekwencje nieodpowiedzialnego zachowania rodziców są dramatyczne. Jedno z dzieci nie żyje, drugie walczy o życie w szpitalu.

Do tragedii doszło w Rosji. Para młodych ludzi postanowiła wybrać się na imprezę ze znajomymi. 23-letnia Margarita oraz jej 35-letni partner Aleksiej zostawili 4-miesięczne dzieci same w domu. Nie pomyśleli o tym, że coś może się stać. Niemowlęta zostały pozostawione same sobie, bez opieki, jedzenia i picia. Skutki tego nieodpowiedzialnego zachowania okazały się dramatyczne.

Zaskakujące informacje. W czasie epidemii liczba zgonów w Polsce spadałaZaskakujące informacje. W czasie epidemii liczba zgonów w Polsce spadałaCzytaj dalej

Dzieci walczyły o życie, jednemu z nich się nie udało

Rodzice bliźniaków nie pojawili się w domu przez kolejne cztery dni. W tym czasie świetnie bawili się w gronie przyjaciół, ale nawet ci zaczęli być podejrzliwi. Kiedy znajomi zapytali Margaritę i Aleksieja o to, co dzieje się z ich dziećmi, usłyszeli, że bliźnięta są zarażone koronawirusem i przebywają w szpitalu. Kłamstwo pomogło młodym rodzicom w dalszym imprezowaniu.

Dzieci odnalazła babcia, która przyszła do ich mieszkania. Chłopiec z powodu wyczerpania i niedożywienia zapadł w śpiączkę. Jego siostra również była w krytycznym stanie. Po szybkim transporcie do szpitala lekarze rozpoczęli walkę o życie bliźniaków. Niestety chłopca nie udało się uratować. Jego siostra wciąż ma szansę przeżyć, chociaż jej stan jest bardzo ciężki.

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda zapowiedział swoje 500+. Kto dokładnie będzie mógł skorzystać z bonu turystycznego?

2. Nowy mandat ukarze, ale nie za prędkość lub pasy. Policja zwróci uwagę na jeden szczegół, do zapłaty 150 zł

- Para opuściła swoje 16-tygodniowe bliźniaki, które samotnie głodowały przez cztery dni, kiedy oni poszli na imprezę. Ich synek zapadł w śpiączkę i zmarł w szpitalu wkrótce po tym, jak babcia znalazła „poważnie wychudzone” dzieci. Córka pary walczy teraz o życie w szpitalu w rosyjskim regionie Kamczatka – informuje nelflick.com

Radio Zet podaje, że za ten czyn parze zostaną najprawdopodobniej postawione zarzuty morderstwa. Za to może grozić im kara do 20 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka rusza z hitową akcją. Nawet 12 sztuk za darmo
  2. Pilna konferencja Mateusza Morawieckiego. Ogłosił ogromny sukces w walce z poważnym niebezpieczeństwem
  3. Niszczycielski żywioł przeszedł przez Polskę. Nie obyło się bez rannych
  4. Sok z brzozy staje się coraz popularniejszy. Jego właściwości są niesamowite
  5. Prawie 3 tysiące zachorowań od początku roku. Niebezpieczna choroba, o której wiele osób zapomniało
  6. Robert Lewandowski zarabia krocie w internecie. Za jeden wpis może kupić mieszkanie

Następny artykuł