Dzieci: wykorzystał dziewczynkę po wyjściu z więzienia
pixabay_Greyerbaby
Autor Damian Witoń - 11 Lipca 2020

Pedofil został zamknięty w więzieniu na 25 lat. Po wyjściu na wolność wykorzystał małą dziewczynkę

Dzieci są bezbronnymi istotami, o które powinniśmy dbać. Na swojej drodze spotykają mnóstwo niebezpieczeństw i złych ludzi. Pedofil wyszedł z więzienia po 25-letniej odsiadce i wykorzystał nastoletnią dziewczynkę. Wiele osób domaga się, aby już nigdy nie wyszedł na wolność. Wyrok sądu jest jednak inny.

Dzieci są wyjątkowo delikatnymi istotami, które bardzo łatwo skrzywdzić. Wymagają nieustannej opieki dorosłych, aby móc prawidłowo się rozwijać poprzez eksplorację świata i poszerzanie wachlarza swoich możliwości. Niestety na drodze do osiągnięcia pełni swojego potencjału czeka na nie wiele niebezpieczeństw. Nie zawsze udaje się ich uniknąć. Dokładnie tak było w przypadku dziewczynki wykorzystanej przez pedofila, który po 25 latach opuścił więzienie. Sprawa budzi ogromne oburzenie wśród wielu ludzi.

Objawy raka wątroby. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyćObjawy raka wątroby. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyćCzytaj dalej


Dzieci to istoty, które bardzo łatwo wykorzystać. Wiedział o tym pedofil, który po 25 latach odsiadki opuścił więzienie

Jacek P. przesiedział 25 lat w więzieniu po tym, jak w latach 80 brutalnie zgwałcił i zamordował 17-letnią Martę. Mężczyzna dopadł nastolatkę, gdy ta wracała do swojej bursy szkolnej. Sprawa była bardzo głośna w całej Polsce. Wielu domagało się dożywotniego więzienia dla przestępcy. Niektórzy chcieli nawet, aby ukarano go śmiercią. Tak się jednak nie stało. Sąd skazał go na ćwierć wieku w celi. Niestety nie wystarczyło to resocjalizacji skazanego. Wręcz przeciwnie, Jacek P. po wyjściu na wolność skrzywdził kolejną dziewczynkę.

Wszystko wyszło na jaw przez przypadek. Gdy w 2012 roku Jacek P. odzyskał wolność, wydawało się, że zacznie normalne życie. Związał się nawet z dorosłą kobietą i nic nie wskazywało na to, że jego mroczna strona znów się obudzi. Pewnego dnia mężczyzna zgubił jednak telefon, który wpadł w ręce ciekawskiego znalazcy.

Osoba, która znalazła telefon Jacka P postanowiła przejrzeć dokładnie jego zawartość. Materiały, które tam ujrzała, wprawiły ją w osłupienie. Na telefonie znajdowały się treści pornograficzne, w tym film przedstawiający gwałt na małej dziewczynce.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsze objawy zakrzepicy. Lepiej ich nie lekceważyć

2. Dodatkowe prawie 13 tys. zł do emerytury już pewne. Jest podpis prezydenta, zyska ponad 70 tys. osób

Znalazca niezwłocznie zaniósł urządzenie na policję. Jak podaje portal popularne.pl, funkcjonariusze nie mieli żadnego problemu z ustaleniem, do kogo należy. Śledztwo wykazało, że dziewczynką wykorzystaną przez Jacka P. jest 12-letnia córka jego sąsiadów. Pedofil szantażował ją, że jeśli powie komukolwiek o tym, co z nią robił, pokaże nagranie szerokiej publice.


W lipcu bieżącego roku Sąd Rejonowy w Hrubieszowie skazał pedofila na kolejne 25 lat w więzieniu. Mnóstwo osób nie zgadza się jednak z tym wyrokiem i uważa, że mężczyzna już nigdy nie powinien wyjść na wolność, ponieważ może skrzywdzić kolejne dziecko. Z kolei przestępca nie zgadza się z postanowieniem sądu, uważając, że kara jest zbyt duża. Chce, aby jego wyrok został skrócony.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Paraliż na autostradzie A2. Na drogę wbiegł koń, połamał nogi. Wszystko stoi
  2. Na widok paragonu niejednego zamurowało. Nawet właściciele restauracji nie mogli uwierzyć, jak do tego doszło?;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Kamil Stoch nie zarabia wyłącznie na sporcie. Dochodowy biznes pomogła mu rozkręcić kochająca żona

Następny artykuł