dzieci napisały list
facebook
Autor Klaudia Gaicka - 18 Września 2020

Dzieci zostawiły wzruszający list na grobie matki. Katarzyna zginęła na ich oczach, zamordowana przez męża

Dzieci straciły swoją najukochańszą mamę. Kobieta miała zaledwie 33 lata, kiedy jej mąż postanowił ją zamordować na oczach maluchów. Tragedia, która spotkała to rodzeństwo, jest straszna. List dzieci sprawia, że nawet najtwardsze serca topnieją. Agatka stara się, jak może, zastąpić rodzeństwu mamę.

Dzieci zawsze darzą swoich rodziców ogromnymi uczuciami. Czasem ciężko nam się nadziwić, jak ogromna jest to miłość i przywiązanie, kiedy np. dziecko cierpi z powodu zachowania rodzica, a mimo to, za żadne skarby, nie chce zostać od niego oddzielone.

Powody rekordowego wzrostu zachorowań. Eksperci zabrali głosPowody rekordowego wzrostu zachorowań. Eksperci zabrali głosCzytaj dalej

Dzieci utraciły mamę. 9-latka zaniosła na jej grób list, który topi najtwardsze serca

Dzieci potrzebują opieki na każdym etapie wkraczania w dorosłość. Dwie córki i synek Pani Katarzyny nie stanowią przy tej zasadzie wyjątku. Niestety tę rodzinę dotknęła okropna tragedia. Trzy miesiące temu rodzeństwo utraciło swoją ukochaną mamę. 33-letnia Katarzyna została brutalnie zamordowana przez swojego męża 37-letniego Pawła S. Mężczyzna zaatakował mamę rodzeństwa siekierą.

Ta zbrodnia była straszliwie okrutna, a w dodatku jej świadkami była dwójka najmłodszych dzieci - 4-letni Dawidek i 6-letnia Laura. 9-letniej Agatki akurat nie było. Jak podaje portal Fakt.pl, sytuacja dzieci jest tragiczna. Dawidek od początku nie rozumiał, co się stało. Laura, która ma autyzm, stała się zupełnie nieobecna. Najstarsza córka Agatka stara się jak może zastąpić rodzeństwu mamę.

– Agatka najwięcej rozumie, była bardzo związana z mamą, pomagała w opiece nad młodszym rodzeństwem. Na grób mamy zaniosła list z obietnicą, że zajmie się siostrzyczką i braciszkiem – opowiada Faktowi znajomy rodziny.

Tragedia miała miejsce w Sierakowie (pod Słupskiem). Paweł S. zaatakował kobietę, kiedy spotkał ją na ich wspólnej działce. Małżeństwo rozstało się kilka tygodni wcześniej, jednak mężczyzna cały czas nie mógł się z tym pogodzić. Uznał, że morderstwo żony będzie najlepszych rozwiązaniem. W ogóle nie obchodziły go obecne tam dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. "To będzie matka afer, a wy wszyscy będziecie odpowiadać za to przed sądem". Kontrowersyjna ustawa w Sejmie
2.Za rachunki zapłacimy więcej, wdrożą nową opłatę. Ściągną 5,4 mld zł rocznie

3. Nowe odkrycie dotyczące koronawirusa. Naukowcy przebadali miliony próbek

– Rzucił się na Kasię, uderzył ją w głowę. A potem... rozharatał plecy, tak że złamał jej kręgosłup – relacjonowała Faktowi znajoma rodziny.

Kobieta zmarła 5 dni później, przed śmiercią zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi, które zatytułowała „Cały mój świat”. Agatka udała się na grób mamy z listem.

- Kocham Cię Mamo tak bardzo mocno jak Laurę i Dawida i nawet jeszcze mocniej - napisała dziewczynka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Pasażer autobusu nie miał maseczki. Zasłonił usta czymś, co sprawiło, że jest o nim głośno na całym świecie [FOTO]
  4. GIS wydał bardzo ważne ostrzeżenie. Groźna bakteria wykryta w jedzeniu, absolutnie go nie spożywajcie
  5. Często boli cię lewa ręka? Uważaj, może być to objaw groźnej choroby
  6. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko

Następny artykuł