dziecko zaginęło
unsplash_Limor Zellermayer
Autor Natalia Niewczas - 7 Września 2020

Przez dwa miesiące nie zgłosiła zaginięcia córki. Grozi jej kara śmierci

Dziecko pozostawało nieuchwytne - dziadek dziewczynki przez długie tygodnie nie miał z nią żadnego kontaktu, co bardzo go zaniepokoiło. W końcu, mimo sprzeciwu matki, postanowił odwiedzić wnuczkę. Tego, co zastał na miejscu, nie mógł się spodziewać.

Dziecko nie wybiegło dziadkowi na spotkanie. Tommy szybko zorientował się, że dziewczynki po prostu nie ma w domu, zupełnie jakby rozpłynęła się w powietrzu. O zaginięciu powiadomił miejscową policję. Niedługo po tym dokonał makabrycznego odkrycia.

Pierwsze objawy raka wątroby. Wczesne wykrycie znacząco zwiększa szanse na wyleczeniePierwsze objawy raka wątroby. Wczesne wykrycie znacząco zwiększa szanse na wyleczenieCzytaj dalej


Zaginione dziecko spotkał najgorszy możliwy los

Tommy nigdy nie ujrzał już dziecka żywego. Nieobecność dziewczynki w miejscu zamieszkania jego córki nie zakończyła serii emocjonalnych wstrząsów, z jaką mężczyzna musiał się stanąć oko w oko. Najgorszego odkrycia dokonał niedługo po odwiedzinach.

Według doniesień portalu parenting.pl to właśnie Tommy odnalazł szczątki małej Evelyn - spoczywały w stojącej nieopodal szopie. Odkrycie uruchomiło śledczą machinę. Ustalenia służb są przerażające.

Tommy po raz ostatni miał do czynienia z wnuczką w grudniu. Zgłoszenie o zaginięciu trafiło do służb jednak dopiero w lutym. Zdaniem śledczych śmierć zbiegła się w czasie z samym zaginięciem. Dziewczynka miała tylko piętnaście miesięcy.

Podejrzenia o zabójstwo padły na 18-letnią matkę dziewczynki, Meghan Boswell, która nie przyznała się do zarzucanego czynu. Śledczy sądzą jednak, że to właśnie ona spowodowała śmierć dziecka. Ich zdaniem 18-latka zabiła córkę poprzez rażące zaniedbanie; mogło dochodzić także do aktów przemocy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 8-latka. Wraz z kolegami bawiła się w duszenie
2.Od dziś zmasowane kontrole na polskich drogach, na mandacie się nie skończy. Policja będzie dosłownie wszędzie

Śledczy wciąż badają sprawę. Motyw ewentualnego zabójstwa pozostaje nieznany, podobnie jak bezpośrednia przyczyna zgonu. Matce zmarłej dziewczynki może grozić nawet kara śmierci, która w stanie Tennesee jest dopuszczalna. Decyzja zapadnie dopiero w grudniu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TVP właśnie potwierdziło najgorszą wiadomość. Wszyscy do końca mieli nadzieję, nie żyje
  2. Dramat w Polsce. Autobus uderzył, w środku 15 osób
  3. Niepokojące słowa papieża Franciszka. Ostrzega przed jeszcze gorszą plagą niż koronawirus
  4. Objawy raka, które dostrzeżesz gołym okiem. Kiedy się pojawią, nie ma czasu do stracenia
  5. Lekarze biją na alarm. Popularne badanie sposobem na wyciąganie pieniędzy
  6. - Jestem przerażony - wstrząsające wyznanie Ryszarda Kotysa, jego stan zdrowia ciągle się pogarsza. Żona robi co może, by zawsze miał najlepszą dietę

Następny artykuł