Policja znalazła ciało dziecka w wodzie
pixabay.com/MadalinCalita
Autor Barbara Bujar - 2 Czerwca 2020

Media obiegła smutna wiadomość. Fatalny finał poszukiwań 4-latka

Dziecko zaginęło dziś, 2 czerwca, w miejscowości Burzec. Rodzice zgłosili to na policję. Po kilku godzinach poszukiwań, ciało 4-letniego Marka zostało wyłowione przez płetwonurków. Znaleźli je w zbiorniku wodnym, który znajduje niedaleko rodzinnego domu chłopca.

Jak podaje fakt.pl, w domu chłopca, który mieści się w Burzcu, w województwie lubelskim, trwa remont. Dziś z tego powodu na podwórku przed budynkiem panowało spore zamieszanie. Znajdowało się tam więcej osób niż zwykle, a brama wjazdowa była otwarta. Dzięki temu 4-letni Marek z łatwością opuścił posesję, czego nie zauważył żaden dorosły. Przypuszczalnie dziecko oddaliło się około godziny 12:00.

Włoski lekarz Włoski lekarz "Z klinicznego punktu widzenia wirus już nie istnieje". WHO ostrzegaCzytaj dalej

Nie żyje 4-letnie dziecko, które niespostrzeżenie oddaliło się od domu

Nieobecność chłopca dorośli zauważyli po czasie, kiedy dziecka nie było już nigdzie widać. Zaczęli więc szukać go na własną rękę. Niestety ich próby nie przyniosły rezultatu, dlatego zdecydowali się poinformować o zajściu policję.

Około godziny 14:00 funkcjonariusze rozpoczęli akcję poszukiwawczą, w którą zaangażowali się również strażacy, leśnicy oraz okoliczni mieszkańcy. Z podanych informacji wynika, że 4-latka szukało kilkadziesiąt osób. Do akcji włączono także pomoc psów tropiących. Aby zyskać na czasie użyto też policyjnego śmigłowca. Wszyscy uczestniczący w poszukiwaniach Marka wiedzieli, że cenna jest każda minuta, ponieważ chłopiec ma dopiero 4 lata i w każdej chwili może stać mu się coś złego.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy świadczące o przeciążeniu wątroby. Nie wolno ich lekceważyć

2. Ważna zmiana w bankomatach sieci Euronet. Przy wybieraniu pieniędzy będziesz musiał się więcej natrudzić

Finał poszukiwań niestety nie okazał się szczęśliwy. Około godziny 17:00 ciało chłopca zostało znalezione przez zaangażowanych w akcję płetwonurków. Wyłowili je ze zbiornika wodnego, który znajduje się w okolicy. Portal fakt.pl informuje o potwierdzeniu zdarzenia przez oficera prasowego lubelskiej policji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ślad za Mateuszem nagle się urwał. 29-latek nie żyje, po sześciu dniach znaleziono jego ciało
  2. Mężczyźni nie mieli pojęcia, że w lesie ustawiona jest fotopułapka. Wszystko się nagrało, teraz sprawę wezmą w swoje ręce służby
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Znany polski piłkarz zawalczy w MMA. Na boisku demolował rywali, jak będzie w klatce?

Następny artykuł