dziecko w klatce
pixabay Ichigo121212
Autor Klaudia Gaicka - 2 Lipca 2020

Mieli ratować zwierzęta. W klatce znaleźli małe dziecko

Dziecko znalezione w klatce dla psa. Policjanci, biorący udział w interwencji, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Trzy osoby usłyszą zarzuty w sprawie znęcania sie nad dzieckiem i zwierzętami oraz posiadania broni i narkotyków.

Dziecko jest dla większości rodziców przysłowiowym oczkiem w głowie. Tym trudniej nam uwierzyć, kiedy słyszymy doniesienia o tym, w jaki sposób swoje maluchy traktują niektórzy ludzie. Sytuacja ze Stanów Zjednoczonych mrozi krew w żyłach.

Objaw choroby serca, który widać na języku. Nigdy go nie lekceważObjaw choroby serca, który widać na języku. Nigdy go nie lekceważCzytaj dalej

Dziecko było uwięzione w klatce dla psów. Funkcjonariusze nie mogli uwierzyć własnym oczom

Jak podaje portal Webniusy.pl, funkcjonariusze policji otrzymali nietypowe zgłoszenie. Jadąc w wyznaczone miejsce, sądzili, że obecne będą tam zwierzęta trzymane w okropnych warunkach. To, co znaleźli na miejscu, sprawiło, że ich zamurowało. Nie spodziewali się, że poza uwolnieniem zwierząt, uwolnią również małe dziecko. Maluch znajdował się w klatce. Funkcjonariusze byli zszokowani.

Sytuacja miała miejsce w przyczepie kempingowej w hrabstwie Henry w stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych. Funkcjonariusze odkryli poza dzieckiem 531 gryzoni, 86 kurcząt i kogutów, 56 psów, 10 królików, 8 węży, 4 papugi, 3 koty, 3 lotopałanki karłowate i po jednej sztuce bażanta i gekona.

Dziecko znajdowało się w klatce przeznaczonej dla psów. Funkcjonariusze nie mogli znaleźć w pobliżu jego opiekunów. O ile w ogóle można nazwać tak kogoś, kto trzyma dziecko w klatce. Policja nie miała wątpliwości, że maluch został tam uwięziony celowo. Być może stanowił problem dla swoich wyrodnych rodziców.

Co jeszcze bardziej osłupiające, obok klatki z dzieckiem znajdowały się trzy wiadra z myszami. Po całej podłodze w pomieszczeniu biegały różnego rodzaju robaki i karaluchy. Wszyscy zadają sobie pytanie, jaki człowiek mógł dopuścić do czegoś takiego. Oprócz dziecka i różnego rodzaju zwierząt, w brudnym pomieszczeniu znajdowały się narkotyki i broń (17 sztuk).

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. Korzystając z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Nadchodzi spora zmiana przy wypłatach

- Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem i mogę zagwarantować, że panowie, którzy byli ze mną, też nigdy wcześniej nie widzieli czegoś równie podobnego - opowiadał funkcjonariusz, który interweniował w przyczepie.

W związku z wydarzeniami aresztowano trzy osoby, 46-letni TJ Brown, 42-letnia Heather Scarbrough i 82-letni Charles Brown. Zostali oskarżeni o znęcanie się nad dzieckiem, zwierzętami oraz za posiadanie narkotyków, oraz broni.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  2. Nie żyje znany, nagradzany polski dziennikarz. Zabrała go poważna choroba, tragiczne doniesienia
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Wybaczyła mu rzekomą zdradę? Reprezentant Polski i piękna modelka znów są razem

Następny artykuł