Matka prowadziła dziecko na smyczy
pixabay.com/Ella_87
Autor Barbara Bujar - 3 Lipca 2020

Przerażeni mieszkańcy natychmiast wezwali policję. Matka wyprowadzała swoje dziecko na smyczy

Dziecko prowadzone na smyczy to dość niecodzienny widok, którego w miniony poniedziałek doświadczyli mieszkańcy jednego z łódzkich osiedli. Zaniepokojeni tym widokiem postanowili wezwać policję, która skontaktowała się z rodziną. Matka podała powód i przyznała, że świadomie prowadziła dziecko, które szło obok niej na czworaka. Sprawą zajęła się prokuratura.

Dziecko wymaga od rodziców nieustannej opieki. Przebywanie dzieci na świeżym powietrzu jest bardzo ważne, dlatego większość rodziców dba o regularne spacery. Wyjście do parku, lasu albo nawet na teren osiedla jest również świetnym sposobem na spędzenie rodzinnego popołudnia. Niektóre spacery mogą zostać jednak źle odebrane przez innych. Tak jak w przypadku łódzkiej rodziny, której dzieci przemierzały ulice na czworaka. Zaniepokojeni mieszkańcy zawiadomili o tym zajściu policję.

Zatrważające wyznanie Maryli Rodowicz. Tylko szybka decyzja pozwoliła uniknąć jej wielkiego nieszczęściaZatrważające wyznanie Maryli Rodowicz. Tylko szybka decyzja pozwoliła uniknąć jej wielkiego nieszczęściaCzytaj dalej

Dziecko na czworaka, a w dodatku na smyczy. Matka wyjaśniła przyczynę tego nietypowego spaceru

Jak informuje Super Express, do zdarzenia doszło 29 czerwca. Mieszkańcy zauważyli kobietę, która prowadzi na smyczy swoje dziecko. Obok niej znajdował się kilkulatek, który także trzymał smycz, a na niej drugie z dzieci podążających ulicami na czworaka. Przechodnie byli bardzo zaniepokojeni tym widokiem, dlatego postanowili zrobić rodzinie zdjęcia i zawiadomić o wszystkim policję. Interwencja została podjęta przez funkcjonariuszy, którzy 1 lipca odwiedzili rodzinę. Wszystko wydarzyło się na jednym z łódzkich osiedli.

- Komendant komisariatu niezwłocznie po odebraniu wiadomości wydał polecenie podległym funkcjonariuszom wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Rozpoczęły się poszukiwania osób widniejących na zdjęciach. W minioną środę (1 lipca) w godzinach popołudniowych policjanci dotarli do rodziny widniejącej na zdjęciach – fragment komunikatu Komendy Miejskiej Policji w Łodzi cytuje łódzki portal Nasze Miasto.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. Nowy sondaż przedwyborczy. Widać przetasowanie, Duda straci stołek?

Matka dzieci od razu zaczęła wyjaśniać, dlaczego doszło do tak kontrowersyjnego zdarzenia. Okazało się, że jej dzieci bardzo lubią zwierzęta i chodzenie na czworaka było ich pomysłem, na który zresztą zgodzili się rodzice. Mimo tych tłumaczeń sprawą postanowiła zająć się prokuratura.

- O zaistniałej sytuacji funkcjonariusze V Komisariatu KMP w Łodzi powiadomili Prokuraturę Łódź-Bałuty. Prokurator zdecydował, aby dzieci pozostały pod opieką rodziców. Trwają czynności sprawdzające w tej sprawie – informuje dalej policyjny komunikat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jasnowidz Jackowski znowu ostrzega. Niepokojąca wizja. Zacznie się niedługo
  2. GIS niespodziewanie wydał całkowicie nowe wytyczne. Ważne informacje dotyczą milionów dzieci
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Polski gwiazdor wdał się w bójkę pod warszawskim klubem. Kiedy pokazał, jaką część ciała stracił, odebrało nam mowę (FOTO)

Następny artykuł