Nietypowe imię dziecka może spowodować kłopoty w przyszłości
pixabay.com/christianabella
Autor Barbara Bujar - 3 Lipca 2020

Rodzice nazwali córeczkę w dość nietypowy sposób. Wielu uważa, że będzie miała kłopoty

Dziecko jednej z brytyjskich kobiet otrzymało nietypowe imię. Matka chciała być oryginalna i nie zamierzała pospolicie nazywać swojej córeczki. Kiedy zapytała na forum inne internautki, co sądzą o jej wyborze, te mocno go skrytykowały. Według nich decyzja rodziców może przynieść w przyszłości dziewczynce sporo kłopotów i powodów do wstydu. Imię faktycznie nie należy do zwyczajnych.

Dziecko jest oczkiem w głowie dla swoich rodziców. Imię dziecka to jedna z tych rzeczy, o których pary myślą od pierwszej chwili, gdy dowiedzą się, że zostaną rodzicami. Zdarza się oczywiście tak, że płeć pozostaje tajemnicą do momentu samego porodu. Zawsze jednak z tyłu głowy kryją się jakieś pomysły. Niektórym łatwiej jest zdecydować się na imię dla chłopca, innym dla dziewczynki. Finalnie dziecko nazywane jest w taki sposób, który rodzicom wydaje się najlepszy, najładniejszy i często najbardziej oryginalny.

To ostatnie weszło niedawno do mody i staje się coraz bardziej popularne. Rodzice nie chcą, by ich pociechy nosiły imiona takie jak większość ich kolegów i koleżanek. Dokładnie tak było w przypadku pewnej Brytyjki, która spodziewała się córeczki.

Torturowały dzieci w przedszkolu. Teraz spotka je karaTorturowały dzieci w przedszkolu. Teraz spotka je karaCzytaj dalej

Internautki wyśmiały matkę dziewczynki. Uważają, że dziecko z takim imieniem będzie miało same kłopoty

Jak podaje popularne.pl, jedna z Brytyjek postanowiła nazwać swoją córeczkę w niezwykle oryginalny sposób. Swoim pomysłem podzieliła się z użytkowniczkami forum, których zapytała o to, co sądzą o takim wyborze. Niestety nie takich odpowiedzi spodziewała się przyszła mama. Internautki mocno ją skrytykowały, twierdząc, że skrzywdzi dziecko i skaże je na szykanowanie i same problemy w przyszłości. Portal cytuje kilka z nich.

- To imię jest niedorzeczne. W końcu córka zacznie protestować przeciwko temu, żeby ktokolwiek ją tak nazywał – napisała jedna z kobiet.

- O ile nie urodzisz miniaturowego psa chihuahua, jestem na nie – napisała druga.

Brytyjka jednak dalej nie widziała nic złego w swoim wyborze i nie zamierzała go zmieniać. Choć internautki próbowały wytłumaczyć jej, że znana dziewczynka z takim imieniem miała już kiedyś problem, kobieta nie dała się przekonać. Postanowiła więc nazwać swoją córeczkę Princessa, co w tłumaczeniu na język polski oznacza księżniczkę.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest jednym z najcięższych do wykrycia nowotworów. Lekarz tłumaczy, co powinno zwrócić naszą uwagę

2. 1000 wniosków jednego dnia, Polacy masowo pognali po 5 tys. zł. Możliwe, że ty też możesz dostać pieniądze

Przypomnijmy, że wspomniana wcześniej znana dziewczynka o imieniu Princessa jest córką byłej modelki Katie Price. Kiedy miała 7 lat zaczęła narzekać i nie chciała być tak przez nikogo nazywana. Zgodnie z opublikowanymi informacjami ojciec dziecka oświadczył, że razem z córką poważnie zastanawiają się nad zmianą jej imienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość dla milionów Polaków, oszczędności będą ogromne. Od dziś niższe ceny gazu
  2. Beata Szydło przerwała milczenie w sprawie jednych z mediów. "Czas powiedzieć dość. Jestem zbulwersowana, podła manipulacja"
  3. Ciągłe zmęczenie i senność nie powinny być lekceważone. Mogą świadczyć o poważnej chorobie
  4. Jego niedobór katastrofalnie wpływa na organizm człowieka. Pierwsze oznaki powinny być sygnałem do działania
  5. Nie żyje wybitny muzyk. Jego utworów słuchały miliony ludzi z całego świata
  6. Skąpo ubrana Joanna Jędrzejczyk znów pochwaliła się ciałem na Instagramie. Pokazała niemal wszystko (FOTO)

Następny artykuł