dziecko urodziło dziecko
Gianni Scognamiglio
Autor Klaudia Gaicka - 3 Września 2020

13-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Niedawno urodziła, zatrważające, kto okazał się ojcem dziecka

Dziecko, które urodziła dziewczynka, początkowo miało być wynikiem stosunku z jej 10-letnim kolegą. Jednak lekarze i eksperci zaprzeczyli, jakoby coś takiego mogło być możliwe ze względów biologicznych. Prawda, która wyszła na jaw po ciąży, okazała się bardzo smutna.

Dziecko to ogromna odpowiedzialność, z udźwignięciem której, 13-letnia dziewczynka może mieć problem. Niestety statystyki dotyczące nastoletnich ciąż wciąż są zatrważające, coraz więcej młodych dziewczyn każdego roku spodziewa się dziecko. Również z każdym rokiem ogromna ilość decyduje się wykonać aborcję legalną lub nie.

Co lepiej chroni przed koronawirusem - maseczka czy przyłbica? Specjaliści rozwiewają wszelkie wątpliwościCo lepiej chroni przed koronawirusem - maseczka czy przyłbica? Specjaliści rozwiewają wszelkie wątpliwościCzytaj dalej

Dziecko dziewczyny zostało poczęte w wyniku gwałtu, a nie jak twierdziła wcześniej, przez stosunek z 10-latkiem

Ciąża 13-letniej Darii od początku była tematem bardzo medialnym. Od czasu wystąpienia dziewczynki w jednym z popularnych programów, media nie dawały jej spokoju. Zresztą prawdę mówiąc, młoda mama nie wydawała się go oczekiwać. Regularnie dodawał na Instagram nowe informacje na swój i ciąży temat. Wiele osób było oburzonych, część podziwiała dziewczynę, ale mało kto przechodził obok jej historii obojętnie.

Jak podaje portal Webniusy.com, blisko 13-letniej Darii Sudnisznikowej z Krasnojarska na Syberii byli w szoku, kiedy dowiedzieli się o jej stanie. Jeszcze większy szok wywołało to, kto według dziewczynki miał być ojcem dziecka. Początkowo Daria wskazała swojego 10-letniego kolegę Wania.

Wielu lekarzy i ekspertów od razu zabrało głos, negując prawdziwość słów 13-latki. Słusznie zauważyli, że 10-letni chłopiec nie jest jeszcze na tyle dojrzały płciowo, aby spłodzić własne dziecko. Dopiero po czasie dziewczyna wyznała, że została zgwałcona przez licealistę.

Mimo to, Wina zadeklarował, że będzie ojcem dla dziecka Darii i będzie się nimi opiekował. Na Instagramie 13-latki przez cały okres trwania ciąży pojawiały się ich wspólne zdjęcia, więc nie ma wątpliwości co do tego, że 10-latek spełnił złożoną obietnicę.

Poród okazał się dla 14-letniej już dziewczyny bardzo trudny. Jednak pod szpitalem czekała na nią rodzina wraz z 10-letnim chłopakiem z pięknym bukietem kwiatów.

Dzisiaj grzeje: 1.Andrzej Duda zarażony koronawirusem? Niepokojące doniesienia na temat prezydenta
2. Dobra wiadomość dla seniorów. Nie każdy emeryt musi płacić składkę zdrowotną, wszystko zależy od dwóch czynników

- Zemdlałam, zanim zdążyłam zrozumieć, co się dzieje, jakbym zasnęła. Tak leżałam przez trzy godziny, a obudziłam się, dopiero kiedy ktoś przystawił mi pod nos sole trzeźwiące. Kruszynkę zabrali na badania, a mnie zaprowadzono do pokoju. Nie mogłam ustać na nogach, kręciło mi się w głowie, szwy potwornie bolały. Chciało mi się pić, ale bałam się, że zwymiotuje. Nie mogłam się ruszać z powodu bólu - wspomina dziewczyna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister Zdrowia przekazał pilne wiadomości. Duże zmiany w całym kraju
  2. Pasażerowie pilnie poszukiwani. Kierowca zakażony, jeździł dużo tras
  3. Rewolucyjna zmiana weszła właśnie w życie. Dotyczy całej Polski
  4. Pacjent czołgał się z bólu. Oburzające oświadczenie szpitala
  5. Lekarze nie wierzyli własnym oczom. Z ciała kobiety wydobyto ponad metrowego węża [WIDEO]
  6. Rozemocjonowana Dominika Gwit poinformowała fanów, że padła ofiarą oszustwa. Ostrzega innych przed niebezpieczeństwem, chodzi o produkty na odchudzanie

Następny artykuł