dziecko pod kołami traktora
Fot. pixabay.com/ DarkWorkX
Autor Klaudia Gaicka - 5 Czerwca 2020

Ojciec chciał przewieźć 2-letniego synka traktorem. Doszło do ogromnej tragedii

Dziecko mogło zginąć pod kołami ciągnika. Do tragedii doszło przedwczoraj w małej miejscowości na Kaszubach. Chłopca przetransportowano do szpitala helikopterem ratunkowym. Wciąż walczy o życie, jego stan jest bardzo ciężki.

Dziecko, zwłaszcza tak małe, jest bardzo bezbronne. Należy zachować wszelką ostrożność, ponieważ w innym wypadku może dojść do straszliwej tragedii. Nasze maleństwo może zrobić sobie krzywdę dosłownie wszędzie. Niezależnie od tego, czy znajduje się w domu, czy poza nim, nie powinniśmy spuszczać go z oczu. Do okropnych wydarzeń może dojść nie tylko wskutek obrażeń mechanicznych, ale również z powodu podpalenia lub połknięcia czegoś niepożądanego.

Przełom w sprawie Madeleine McCann. Niemiecka prokuratura przekazała straszne informacjePrzełom w sprawie Madeleine McCann. Niemiecka prokuratura przekazała straszne informacjeCzytaj dalej

Dziecko prawie zginęło pod kołami ciągnika, teraz walczy o życie w gdańskim szpitalu

Dziecko wpadło pod koła ciągnika. Ta historia rodem z horroru rozegrała się przedwczoraj (3 czerwca) w małej miejscowości na Kaszubach. Jak podaje portal Popularne.pl, niespełna 2-letni chłopiec był ze swoim tatą na polu.

Mężczyzna oprócz opieki nad dzieckiem zajmował się również pracą. Zdecydował się przewieźć swojego synka ciągnikiem. Niestety, skończyło się to strasznie.

– Najprawdopodobniej w pewnym momencie uchyliły się drzwi traktora albo dziecko nacisnęło klamkę – mówi mł. asp. Karol Wysocki, zastępca naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Ojciec w popłochu przypadkiem najechał na dziecko niego ciągnikiem. Mężczyzna ogromnie przerażony natychmiast zadzwonił na pogotowie i zaczął reanimację dwulatka. Trwała ona aż do przyjazdu medyków.

–Udało się przywrócić dziecku funkcje życiowe – poinformował mł. asp. Karol Wysocki.

Jak podaje serwis Fakt.pl, rodzice 2-latka nie zgodzili się na podawanie szczegółów dotyczących zdrowia dziecka. Te informacje przekazała rzecznik prasowy szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku, Katarzyna Bożek.

Dzisiaj grzeje: 1. Annę Przybylską zabiła choroba, którą mają tysiące Polaków. Wielu z nich nie wie jak rozpoznać objawy

2. Wielka radość w domu Rozenek. Zdjęcie syna pojawiło się w sieci, wszystkiego najlepszego

Chłopiec został przetransportowany do jednego z gdańskich szpitali. Akcja była bardzo pilna, więc medycy zdecydowali się na użycie Śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dziecko wciąż walczy o życie, jednak lekarze określają jego stan bardzo ciężkim.

Nieszczęśliwy wypadek dobitnie pokazuje, jak bardzo musimy zwracać uwagę na nasze pociechy. Już chwila nieuwagi może skończyć się tragedią całej rodziny. Wraz z całą redakcją mamy nadzieję, że jeszcze stanie się cud i dwuletni chłopiec odzyska pełnię sił i zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilna akcja policji w hipermarkecie w polskiej miejscowości. Chodzi o produkt kupowany przez wszystkich Polaków
  2. Wyrzucasz ogonki z czereśni? Popełniasz wielki błąd. Niesamowite, że tak mało osób zna prawdę
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. W Rosji doszło do wielkiej katastrofy ekologicznej. Eksperci: to wywoła problem na długie lata

Następny artykuł