Dziecko: Pociąg śmiertelnie potrącił 8-letniego chłopca
pixabay.com/Fotoworkshop4You
Autor Barbara Bujar - 5 Lipca 2020

Tragiczny wypadek kolejowy. 8-latek zginął pod kołami pociągu

Dziecko, które wraz z rodziną wybrało się na wycieczkę rowerową, zostało potrącone przez pociąg. Do tragicznego zdarzenia doszło dziś około godziny 12:40 w Bobowicku. Na miejscu od razu pojawiły się odpowiednie służby, które od razu przystąpiły do czynności ratunkowych i rozpoczęły wyjaśnianie szczegółów wypadku. Ośmioletni chłopiec nie przeżył.

Dziecko zginęło pod kołami pociągu.Jak informuje Gazeta Lubuska, 5 lipca w Bobowicku doszło do dramatycznego zdarzenia. Czteroosobowa rodzina, która słoneczną niedzielę postanowiła spędzić na wycieczce rowerowej, przeżyła koszmar. Uczestnicy wyprawy zmierzali w stronę lasu, do którego droga prowadziła przez niestrzeżony przejazd kolejowy. W trakcie jego pokonywania, nadjechał pociąg i potrącił 8-letniego chłopca. Na miejscu natychmiast pojawiły się wszystkie niezbędne służby, które przystąpiły do wykonywania swoich obowiązków. Mimo obecności ratowników medycznych, nie udało się uratować potrąconego ośmiolatka. Dziecko jednak nie przeżyło wypadku.

Gdy się pojawią, nie ma czasu do stracenia. Wczesne objawy zawału sercaGdy się pojawią, nie ma czasu do stracenia. Wczesne objawy zawału sercaCzytaj dalej

Pociąg śmiertelnie potrącił dziecko w Bobowicku. Sprawą zajęła się prokuratura

Śmiertelne potrącenie, do którego doszło dziś w Bobowicku, miało miejsce na niestrzeżonym przejeździe kolejowym kategorii F, między stacją Bukowiec a Międzyrzecz. Przejście znajduje się na leśnej drodze wewnętrznej, która należy do nadleśnictwa. Szczegóły zdarzenia, w którym śmierć poniósł ośmioletni chłopiec, potwierdziła w rozmowie z Gazetą Lubuską st. asp. Justyna Łętowska, która pełni funkcję rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

- Do zdarzenia doszło przy drodze leśnej w rejonie Bobowicka – powiedziała.

Z podanych informacji wynika, że pociąg, który nagle pojawił się na wspomnianym przejeździe kolejowym, jechał ze Zbąszynka do Gorzowa Wielkopolskiego. Około godziny 12:40 potrącił ośmioletniego chłopca. Na miejsce natychmiast zostały wezwane niezbędne służby, takie jak policja i zespół ratownictwa medycznego. Razem z nimi pojawił się prokurator, który wraz z funkcjonariuszami stara się wyjaśnić szczegóły wypadku.

Dzisiaj grzeje: 1. Wczesne objawy raka jelita grubego. Szybkie rozpoznania zwiększa szanse na wyleczenie

2. Szykują nową opłatę, resort jest na "tak". Będziemy musieli dopłacać po 300 zł na zakupach

Wstępne ustalenia podają, że w momencie zdarzenia przez niestrzeżony przejazd kolejowy starała przedostać się czteroosobowa rodzina. Na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy potrącony chłopiec pokonywał przejście na rowerze, czy pieszo. Wszystkimi szczegółami w dalszym ciągu zajmuje się policja pod nadzorem prokuratora.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kłęby dymu na S8. Co tam się stało?
  2. Samolotem, w którego katastrofie zginęła Jantar, miała lecieć inna wielka gwiazda. Zrezygnowała w ostatniej chwili
  3. Wielka tragedia w kopalni w Azji. Nie żyje ponad 160 osób
  4. 4-latek trafił w ręce prawdziwych potworów. Zamiast opieki otrzymał tortury, których niestety nie wytrzymał
  5. Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia
  6. Wielki sukces Igi Świątek. Polka była bezlitosna w trakcie turnieju, prawdziwa dominacja i wielkie zwycięstwo

Następny artykuł