Dziecko znaleziono w stawie
fot. wikipedia.org/Dawid Skalec
Autor Karol Zaborowski - 6 Czerwca 2020

Tragedia pod Warszawą. Ciało dziecka pływało w stawie

Dziecko chcąc poznawać świat, często w bardzo łatwy sposób może narazić się na ogromne niebezpieczeństwo. Często wystarczy chwila nieuwagi ze strony opiekuna, aby doszło do prawdziwej tragedii. Tak jak w podwarszawskich Grocholicach.

Dziecko potrafi wpaść na najróżniejsze pomysły, które osobie dorosłej nigdy nie wpadłyby do głowy. Niestety taka ciekawość może niekiedy doprowadzić do naprawdę groźnych sytuacji, a nawet tragedii. W tym wypadku wystarczyło, że mama straciła swoją córkę dosłownie na chwilę.

W podwarszawskich Grocholicach doszło do potwornego wypadku, który jest koszmarem każdego rodzica. 6-letnia Aliya G. bawiła się na podwórku przed swoim domem. Niestety dziewczynka w pewnym momencie zniknęła z oczu swojej mamy, co niezwykle zaniepokoiło kobietę. Wraz z sąsiadami natychmiast rozpoczęła poszukiwania.

Bulwersujące nagranie obiegło internet. Policja potraktowała dziewczynkę gazem pieprzowymBulwersujące nagranie obiegło internet. Policja potraktowała dziewczynkę gazem pieprzowymCzytaj dalej

Dziecko znalezione w stawie

Do wypadku doszło wczesnym popołudniem. Kiedy mama dziewczynki zorientowała się, że tej nie ma przed domem, natychmiast zaczęła jej szukać. Po chwili do poszukiwań dołączyli również zaniepokojeni sąsiedzi. Jak podaje se.pl, cała akcja trwała około 40 minut, ale jej finał zmroził wszystkim krew w żyłach.

Aliya G. została odnaleziona przez swoją sąsiadkę. Kobieta spostrzegła, że na powierzchni pobliskiego stawu coś się unosi. Początkowo sądziła, że to tylko lalka, ale gdy przyjrzała się bliżej, to spostrzegła, że jest to ciało poszukiwanej dziewczynki.

- Z początku myślałam, że to może lalka. Ale okazało się, że to dziecko - wyznała kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało

2. Rząd planuje nowy podatek. Będziemy musieli zapłacić dodatkowo po 300 zł

Na miejsce natychmiast została wezwana policja, a ciało dziewczynki wydobyto na brzeg. Niestety jej serce nie biło. Natychmiast rozpoczęto reanimację, która trwała aż godzinę Na szczęście udało się przywrócić jej funkcje życiowe i dziewczynka została przetransportowana przy pomocy śmigłowca do szpitala. Jej stan został oceniony jako krytyczny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Od jutra bardzo duże zmiany. Dotyczą wszystkich
  2. Zadziwiające starcie na spotkaniu z Andrzejem Dudą. Grzmiał o “komuchach”, wpadł w nagłą złość
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Anna Lewandowska przekazała swoim fanom wspaniałą wiadomość. Błyskawicznie posypały się gratulacje, Ania jest z siebie dumna

Następny artykuł