Dziecko: na porodówce zdarzył się prawdziwy cód
Autor Karol Zaborowski - 7 Listopada 2019

Zdruzgotani rodzice żegnali martwe dziecko. Nagle wydarzyły się rzeczy, których nie był w stanie wytłumaczyć żaden lekarz

Dziecko dla wielu par jest prawdziwym błogosławieństwem. Zwłaszcza gdy przez lata starają się o to, aby ich rodzina się powiększyła o kolejnego członka. Niestety nawet w tak podniosłej chwili, jak narodziny upragnionego potomka może zdarzyć się tragedia.

Dziecko było marzeniem Kate i Davida Ogg. Para przez wiele lat bezskutecznie starała się o swoje pierwsze dziecko. Kiedy w końcu los się do nich uśmiechnął, usłyszeli od lekarza, że spodziewać się będą bliźniaków. Ich szczęściu nie było końca i wszystko wskazywało na to, że ich życie w końcu będzie spełnione.

Początkowo ciąża przebiegała bez najmniejszych nawet problemów, a sama Kate czuła się bardzo dobrze z myślą, że już niedługo zostanie matką. Niestety po jednym z badań lekarze ogłosili, że potrzebny będzie wcześniejszy poród. Jednocześnie uspokajali kobietę, że nie musi to oznaczać żadnych komplikacji.

Kolor stolca może być pilnym alarmem o Twoim zdrowiu. Jeden z nich świadczy o raku i innych paskudnych chorobachKolor stolca może być pilnym alarmem o Twoim zdrowiu. Jeden z nich świadczy o raku i innych paskudnych chorobachCzytaj dalej

Dziecko urodziło się martwe

Jako pierwsza na świecie pojawiła się ich córeczka, która mimo wcześniejszych narodzin była silna i zdrowa. Niestety, kiedy urodził się jej mały braciszek rodzice oraz lekarze spostrzegli, że maluch nie płacze i jest niepokojąco blady.

Badania potwierdziły, że chłopiec jest martwy, jednak jego rodzice nie chcieli się pogodzić z tą potworną wiadomością. Kate, mimo że znała werdykt lekarzy, nie chciała położyć synka na swojej piersi, aby móc się z nim pożegnać. Chłopiec był bardzo zimny, więc David przykrył go swoją koszulką i przytulił się wraz z malcem do swojej żony.

Jak podaje portal Pikio.pl, małżonkowie zaczęli mówić do chłopca, opowiadając mu o jego prześlicznej córeczce. W pewnym momencie Kate głośno poprosiła malca, aby ten otworzył oczy. Kobieta niespodziewanie poczuła ruch jego małego ciała. Para szybko zawołała lekarzy, którzy uspokoili ich, że dziecko nie żyje i coś musiało im się wydawać.

Kiedy stracili już całą nadzieję, malec otworzył oczy i złapał swojego tatę za palec. Wtedy było już jasne, że chłopiec bez wątpienia żyje. Lekarze natychmiast go zabrali i potwierdzili, że funkcje życiowe malca powróciły. Nikt nie był w stanie wytłumaczyć tego, co się stało. Według niektórych to bicie serca Kate przywróciło życie malcowi. Na szczęście już kilka tygodni po tych traumatycznych wydarzeniach chłopiec mógł w końcu wyjść ze szpitala i wrócić do domu wraz ze swoimi rodzicami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważyła 300 kg i zoperowali jej żołądek. Po roku stanęła przed lekarzem i nie mógł jej rozpoznać
  2. Lekarze pilnie ostrzegają rodziców. Dzieci do pewnego wieku pod żadnym pozorem nie powinny skakać na trampolinie
  3. Lekarze rozcięli jej czaszkę, by wyciąć nowotwór. Ale zobaczyli, co naprawdę było w środku i pobledli

Następny artykuł