dziecko dostało nauczkę
fot. https://pixabay.com/ Greyerbaby
Autor Natalia Niewczas - 13 Sierpnia 2020

Dziewczynka wyrzuciła prezent do kosza. Nauczkę, którą dostała od mamy, zapamięta do końca życia

Dziecko poprosiło swą opiekunkę o prezent. Matyczne serce Haley Hassell z Florydy nie pozostało na ten apel obojętne. 6-letnia Presleigh zażyczyła sobie nowy piórnik i dokładnie wyjaśniła opiekunce, jak powinien wyglądać. Haley popędziła do sklepu. Wierzyła, że upominek sprawi dziewczynce radość. Jak się okazało, była w błędzie.

Dziecko zareagowało na prezent w zupełnie niespodziewany sposób. 6-latka tuż po zakończeniu szkolnych zajęć wyrzuciła nowy piórnik do kosza, oznajmiając, że większość dziewcząt w klasie ma taki sam, co zdecydowanie jej nie pasuje. Haley z trudem opanowała emocje - postanowiła ukarać zachowanie córki w nietuzinkowy sposób.

Uwielbiany przez Polaków aktor Uwielbiany przez Polaków aktor "U Pana Boga w ogródku" jest ciężko chory. Zrozpaczeni fani ruszyli mu na pomocCzytaj dalej


Tej nauczki 6-letnie dziecko nigdy nie zapomni


Dziecko z pewnością nie wiedziało, jak bardzo nietypowa kara miała je wkrótce spotkać. Haley zamierzała podarować córce całkiem nowy, zupełnie inny niż wszystkie piórnik. Wykorzystała w tym celu zwykły przedmiot codziennego użytku - plastikowe opakowanie na żywność.


Wedle doniesień portalu popularne.pl matka 6-latki podpisała przeźroczystą folię słowami “torebka na długopisy Presleigh”, po czym wręczyła ją córce w zastępstwie za piórnik wyrzucony do kosza. Nie trudno domyślić się, w jaki sposób zareagowała kompletnie zbita z tropu dziewczynka.


Jak relacjonuje Haley, 6-latka natychmiast rozpoczęła płaczliwy koncert. Dziewczynka domagała się odzyskania “starego” piórnika. Matka pozostała jednak nieugięta. Zapowiedziała, że niechciany szkolny przybór zostanie przekazany komuś bardziej potrzebującemu. Presleigh musiała samodzielnie wyciągnąć go z kubła na śmieci.


Zastosowanie tej dość nietypowej metody wychowawczej poskutkowało oddaniem piórnika innemu, będącemu w potrzebie dziecku. Haley twierdzi, że jej pociecha jeszcze przez kilka następnych dni pojawiała się na szkolnych zajęciach z przeźroczystą, podpisaną przez matkę torebką.

Dzisiaj grzeje: 1. Minister Zdrowia ostrzega. Czy cała Polska zostanie objęta czerwoną strefą?
2. Jeden z popularniejszych banków w tarapatach. Niemal 400 spraw w sądzie


Haley za pomocą mediów społecznościowych podzieliła się tą rodzinną historią z innymi. Internauci w większości zareagowali pozytywnie, lecz nie brakowało również głosów krytyki.


- Może czasami przesadzam, ale dałabym wszystko, żeby jako dziecko mieć te wszystkie rzeczy, które ona ma - wyjaśnia kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niebawem zapadnie kluczowa decyzja dla wielu rodzin. Rząd zapowiedział nowe wytyczne
  2. Zamknij i zasłoń okna, nie wychodź z domu nieprzygotowany. Sytuacja da w kość tysiącom Polek i Polaków
  3. Gigantyczna pomyłka Ministerstwa Zdrowia. Raport, który zwala z nóg
  4. Chciała tylko wyciągnąć zabawki swojej córki z wody. Tragiczna śmierć 39-latki
  5. Tragiczne wiadomości obiegły media. Nie żyje 230 osób, z każdym dniem ofiar przybywa
  6. 32-latka miała wypadek i zapadła w śpiączkę. Wybudziła się w wieku 59 lat i od razu powiedziała jedno słowo

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł