Dziecko odnalezione na wysypisku
fot. unsplash.com/???????? Janko Ferlič
Autor Karol Zaborowski - 13 Maja 2020

Pracownik wysypiska śmieci dokonał przerażającego odkrycia. Ktoś pozostawił tam zwłoki malutkiego dziecka

Malutkie dziecko zostało odnalezione przez jednego z pracowników wysypiska śmieci w jednym z polskich miast. Niestety było już za późno, aby udzielić pomocy malcowi. Cała sprawa badana jest przez policję oraz prokuraturę.

Dziecko przez pierwsze lata swojego życia jest w pełni zależne od swoich rodziców, a zwłaszcza od mamy. Niestety w jednym z polskich miast dokonano przerażającego odkrycia. Pracownik wysypiska śmieci znalazł ciało noworodka, które było szczelnie zapakowane. Niestety było już za późno, aby pomóc malcowi.

Makabrycznego odkrycia dokonano 8 maja około godziny 13:00 na wysypisku odpadów w Czerwonym Borze w województwie podlaskim. Na miejsce natychmiast wezwano policję, która zabezpieczyła miejsce odnalezienia dziecka i zaczęła zbierać materiał dowodowy.

Kolor moczu mówi wiele o Twoim zdrowiu. Jeden z nich może świadczyć o nowotworzeKolor moczu mówi wiele o Twoim zdrowiu. Jeden z nich może świadczyć o nowotworzeCzytaj dalej

Dziecko znalezione na wysypisku

Jak podaje portal popularne.pl, noworodek jest płci męskiej, a zważywszy na aktualnie panujące śledztwo, prokuratura stara się nie ujawniać zbyt dużej ilości informacji. Wszystko po to, aby nie dotarły one do potencjalnego sprawcy.

- Trwają intensywne czynności procesowe zmierzające do wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego zdarzenia - wyznał prok. Rafał Kaczyński, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łomży powiedział.

Przeprowadzono już wstępną sekcję zwłok malca, z której wynika, że mamy do czynienia z morderstwem. Aktualnie trwają prace, nad ustaleniem kim są rodzice noworodka oraz jak dokładnie doszło do jego śmierci. Ustalono już, że przyczyną zgonu był uraz wielomiejscowy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje bohaterka Powstania Warszawskiego. Nim odeszła podzieliła się ważnym wyznaniem na temat tamtych czasów

2. Z samego rana Ministerstwo Zdrowia wydało do wszystkich Polaków komunikat najwyższego stopnia

- Przyjęty obecnie kierunek śledztwa dotyczy art. 148 Kodeksu karnego, czyli zbrodni zabójstwa - dodaje.

Niestety nie jest to odosobniony przypadek. Zaledwie kilka miesięcy temu do podobnej sytuacji doszło w Płońsku. Miejmy nadzieję, że sprawcy zostaną szybko ustaleni i odpowiedzą za swoje czyny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najtańszy, najszybszy i najpyszniejszy. Cudowny sernik bez sera, rewelacyjna receptura trafiła do sieci
  2. Od 25 maja nowe regulacje. Rzecznik rządu zapowiedział zmiany, które czekają wielu młodych Polaków
  3. Niebezpieczny nowotwór atakujący głównie ludzi młodych. Warto znać jego objawy
  4. Urodziła dziecko, które było w "ciąży". Dzień po porodzie lekarze przeprowadzili cesarskie cięcie
  5. Tadeusz Rydzyk krytykuje obostrzenia dotyczące kościołów. "Dla nas katolików ważniejsze jest zdrowie ducha"
  6. Ile zarabia się w Rossmannie? Najpopularniejsza w Polsce drogeria wręcza nie tylko gotówkę

Następny artykuł