dziecko zostało uratowane przez nianię
fot. https://youtube.pl Inside Edition
Autor Klaudia Gaicka - 16 Lipca 2020

Po powrocie do domu zorientowała się, że coś jest nie tak. Błyskawiczna reakcja niani uratowała dziecko.

Dziecko było w niebezpieczeństwie, uratowała je niania. Ciężko jest stwierdzić, co zrobilibyśmy na jej miejscu. Kiedy kobieta wróciła z 3-letnim chłopcem ze spaceru, okazało się, że w domu był włamywacz. Nie miała pojęcia, czy jest agresywny lub uzbrojony, mimo to postanowiła uratować chłopca.

Dziecko w sytuacjach zagrożenia często jest bezbronne. Dlatego tak ważne, aby opiekujące się nim osoby dbały o jego bezpieczeństwo. Wielu rodziców ma wątpliwości, kiedy mają zostawić dziecko komuś obcemu. Niestety, często niepokój jest uzasadniony, ponieważ nie każdy zostaje nianią z powołania.

Ksiądz wykorzystał młodą dziewczynkę na saunie. Arcybiskup Głódź twierdzi, że nie miał o niczym pojęciaKsiądz wykorzystał młodą dziewczynkę na saunie. Arcybiskup Głódź twierdzi, że nie miał o niczym pojęciaCzytaj dalej

Dziecko zostało uratowane dzięki niani. W domu był włamywacz, kobieta wbiegła po dziecko do pokoju. Nie miała pojęcia, czy mężczyzna nie jest uzbrojony

Rodzice 3-letniego chłopca mieli szczęście, że opieką nad ich malcem zajmowała się Jenna Lee Baker. Okrzyknięta bohaterką, sama siebie ocenia bardzo skromnie. Tymczasem, uratowała malca, którego życie mogło być zagrożone.

Jak podaje portal Webniusy.com, ciężko jest przewidzieć, jak zareagowalibyśmy w sytuacji zagrożenia życia. Młoda niania spisała się na medal, rodzice 3-latka są jej bardzo wdzięczni przez jej reakcję.

Kiedy Jenna Lee Baker wróciła z maluchem ze spaceru, od razu zorientowała się, że coś jest nietak. Okazało się, że w ich domu był włamywacz. Nie wiedziała, kim jest, jakie ma zamiary oraz przede wszystkim, czy nie jest uzbrojony.

Musiała szybko podjąć decyzję i zrobiła to wzorowo. Kiedy usłyszała, że włamywacz zbiega na dół, bez chwili zastanowienia wbiegła do pokoju, chwyciła dziecko na ręce i pobiegła do sąsiadów wezwać funkcjonariuszy. Dzięki jej szybkiej reakcji, zarówno ona, jak i 3-letni chłopiec uniknęli niebezpiecznego spotkania z włamywaczem.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka włożyła swoje dziecko do pieca. Chwilę później poszła z chłopakiem bawić się na wesele

2. Przynajmniej 15 dni aresztu za Halloween. Polskie władze przygotowują bezlitosne kary

Rodzina chłopca miała zainstalowane w domu kamery, dzięki czemu mogli później zobaczyć całą sytuację. Okazało się, że początkowo włamywacz przeszukiwał torebkę opiekunki, a później ruszył na górę plądrować inne pokoje domu. Rodzice malca są bardzo wdzięczni opiekunce za prawidłową i szybką reakcję.

Wraz z redakcją również uważamy, że taka niania to skarb i życzymy podobnej każdym rodzicom. Jednocześnie chcemy pogratulować Jennie bohaterstwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uważajcie na swoje dzieci. Wydano pilny komunikat ostrzegający przed niebezpieczną substancją
  2. Filmik z tańcem Kingi Dudy podbija internet. O córce prezydenta wypowiedzieli się także jej znajomi ze szkoły;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Wreszcie ustalili, kto otrzyma bon turystyczny. Sejmowa komisja rozpatrzyła poprawki Senatu

Następny artykuł