dziecko torturowane przez rodziców
fot. https://pixabay.com/ hulkiokantabak
Autor Natalia Niewczas - 17 Lipca 2020

Torturowali własne dziecko. W końcu zapadł wyrok

Dziecko singapurskiego małżeństwa przeszło przez piekło. Trudno inaczej określić wymyślne tortury, jakimi rodzice malucha wielokrotnie narażali życie i zdrowie małego chłopca. Stosowana przez nich przemoc miała być karą. Dziecko zmarło w wyniku obrażeń, a na rodziców wydano wyrok.

Dziecko miało zaledwie pięć lat, gdy zmarło z powodu licznych obrażeń ciała. Rodzice chłopca dopuszczali się aktów szokującej przemocy zarówno wobec niego, jak i jego rodzeństwa. Ich wyobraźnia niemal nie miała granic. To, w jaki sposób karali swoje dzieci, przechodzi ludzkie pojęcie.

Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzegaRząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzegaCzytaj dalej

Torturowane dziecko zmarło

Tragicznie zmarłe dziecko przeżyło prawdziwy koszmar. Według doniesień portalu popularne.pl, jego rodzice to Ridzuan Mega Abdul Rahman i Azlin Arujunah. Ich okrutne metody wychowawcze ujrzały światło dzienne w 2016 roku, kiedy to maltretowany przez rodziców chłopiec wylądował w szpitalu z rozległymi poparzeniami obejmującymi ponad połowę powierzchni jego ciała. Pracownicy szpitala zawiadomili służby, a małżeństwo zostało aresztowane. Trudno uwierzyć w wyjątkowo okrutne kary, jakimi para terroryzowała swoje potomstwo. Oboje zostali ukarani.

Chłopiec trafił do szpitala w wyniku rozległych poparzeń ciała. Spowodował je kontakt z wrzącą wodą - rodzice zanurzali syna we wrzątku, aby potem przez dłuższy czas biernie obserwować jego męki. Trudno wyobrazić sobie, jak ogromne cierpienie musiały powodować te bestialskie praktyki. Dopiero policja zdołała dotrzeć do zaskakującej prawdy - to nie był pierwszy raz, gdy rodzice działali na szkodę swojego potomstwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliscy żegnali kobietę przed pogrzebem. Nagle zadzwonił jej lekarz, wszyscy pobledli, gdy usłyszeli, co ma do powiedzenia

2. Ważne informacje dla kobiet w ciąży. NFZ wystosował kluczowy komunikat

Choć proces ciągnął się przez lata, wreszcie zapadł wyrok w sprawie znęcających się nad dziećmi rodziców. Małżeństwo zostało uznane za winne dopuszczenia się aktów wyjątkowego okrucieństwa. Oboje zostali skazani na karę 27 lat pozbawienia wolności. Ponieważ Singapur, w którym odbywał się proces, to kraj dopuszczający karę biczowania, ojciec tragicznie zmarłego dziecka ma zostać również wychłostany.

W całej sprawie szczególnie szokująca jest bezkresna wyobraźnia rodziców. Ich pomysły na brutalne tortury często łączyły się z wywoływaniem na ciele chłopca bolesnych oparzeń. Oprócz tego para używała też narzędzi, a także izolowała dziecko w klatce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Za sklepem leżało ciało mężczyzny. Porażające odkrycie na Mazowszu
  2. TVP Info zatrudniło nową "gwiazdę", jej przeszłość wzbudza emocje. Będzie kolejny skandal?;
  3. Wiedza, która może uratować życie. Jak odróżnić zwykły pieprzyk od śmiertelnie niebezpiecznego czerniaka?
  4. Pierwsze objawy raka krtani. Niezwykle łatwo pomylić je z innymi chorobami
  5. Ministerstwo Zdrowia komentuje słowa Dudy. Mocne słowa o szczepionkach
  6. Policjanci przygotowali posiłek dla pięciorga dzieci, których matka została zabrana do szpitala

Następny artykuł