Dziecko znalezione na wysipisku, zostało pochowane
David Tomaseti/Unsplash
Autor Barbara Bujar - 19 Maja 2020

Jego ciało zostało znalezione w sortowni śmieci. Wczoraj odbył się pogrzeb noworodka

Dziecko, którego ciało znaleziono 8 maja na terenie Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze, zostało pochowane na cmentarzu komunalnym w Zambrowie. Policja w dalszym ciągu prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa chłopca.

Ciało znalezionego niedawno chłopca spoczęło wczoraj, tj. 18 maja na cmentarzu komunalnym w Zambrowie. Pogrzeb odbył się o godz.13:30. Chłopiec został pochowany, ale postępowanie w jego sprawie nadal trwa. Policjanci szukają osób, które mogą być odpowiedzialne za jego śmierć. Za takie przestępstwo grozi kara od 8 lat pozbawienia wolności do dożywocia.

Nie żyje znany aktor. W jego mieszkaniu znaleziono jeszcze jedno ciałoNie żyje znany aktor. W jego mieszkaniu znaleziono jeszcze jedno ciałoCzytaj dalej

Martwe dziecko znalezione w sortowni śmieci

Tragicznego odkrycia dokonała kobieta pracująca na taśmie w Zakładzie Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Czerwonym Borze. 8 maja zauważyła worek, w którym, jak się później okazało, znajdowało się ciało noworodka. Z ustaleń policji wynika, że dziecko urodziło się żywe, a przyczyną jego śmierci był uraz wielomiejscowy.

- Ciało noworodka trafiło do zakładu medycyny sądowej, gdzie przeprowadzono sekcję zwłok. Była ona wyjątkowo trudna i trwała wiele godzin. Wiadomo, że to chłopczyk, który urodził się żywy. Przyczyną zgonu dziecka był uraz wielomiejscowy – czytamy wypowiedź rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej w Łomży na portalu Fakt24.

Sprawą martwego chłopca zajęła się policja

- Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności zabójstwa noworodka, którego zwłoki odnaleziono w sortowni odpadów w Czerwonym Borze – dodaje Fakt24.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski przekazał najnowsze infomracje. Poważne zmiany od 1 czerwca

2. Jeden spektakularny trik wystarczy, by zaoszczędzić fortunę na rachunkach za wodę. Sąsiedzi będą zazdrościć

Pogrzeb chłopca odbył się wczoraj. Pochowano go na cmentarzu w Zambrowie. Nikt nie wie nawet, czy znaleziony noworodek miał wybrane imię. Nieznana jest też matka chłopca. Na krzyżu ustawionym przy jego grobie nie znajduje się ani data urodzin ani data śmierci. Widnieje tylko rok 2020 oraz napis "Noworodek". Bardziej szczegółowe dane na jego temat nie sa nikomu znane.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Postanowiono co dalej ws. możliwości robienia zakupów w każdą niedzielę w Biedronce. Sieć nie przestaje zaskakiwać
  2. Wiemy, kiedy mogą zostać zniesione najbardziej dotkliwe obostrzenia. Wiceminister podała datę
  3. GIF wycofuje z rynku lek używany przez miliony Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności
  4. Myśleli, że to zwykła grypa. Ich małżeństwo trwało zaledwie 72 godziny
  5. Kołatanie serca ma wiele przyczyn. Nie należy go lekceważyć, gdyż może być objawem niebezpiecznych chorób
  6. Tarcza 4.0 wprowadza wielkie zmiany dotyczące urlopów. Twoje wakacyjne plany mogą się nie udać

Następny artykuł