dziecko maltretowało psa
fot. https://pixabay.com/ Alexas_Fotos
Autor Klaudia Gaicka - 19 Lipca 2020

7-letnie dziecko znęcało się nad psem. Gdyby nie reakcja służb, piesek mógłby nie przeżyć

Dziecko maltretowało małego szczeniaczka. Jak twierdzą sąsiedzi, w ciągu ostatnich lat przez dom rodzinny 7-latki przewinęło się 8 psiaków. Na miejscu musiała interweniować policja, dziewczynka nic sobie nie robiła z próśb sąsiadów.

Dziecko znęcało się nad małym pieskiem. Media obiegła szokująca historia losów małej suczki Daisy, która stała się ofiarą poczynań 7-letniej dziewczynki. Większość jest w szoku, jak rodzice mogli pozwolić na coś takiego. Ciężko doszukiwać się winy w dziecku, które jeszcze do końca nie wie, co jest dobre, a co złe.

Piesek najprawdopodobniej przeżył jedynie dzięki reakcji sąsiadów. Gdyby nie oni 7-latka mogłaby zabić niewinną niczemu Daisy. Eksperci są przerażeni tym, że rodzice nie reagowali na to, co ich córka robiła psu.

Jerzy Stuhr początkowo był w zupełnie innym szpitalu. Leciał po niego śmigłowiecJerzy Stuhr początkowo był w zupełnie innym szpitalu. Leciał po niego śmigłowiecCzytaj dalej

Dziecko maltretowało małego psa

Jak podaje portal Popularne.pl, dziewczynką ma się zająć teraz sąd rejonowy. Źródło donosi, że 7-latka regularnie znęcała się nad siedmiotygodniowym szczeniakiem. Horror zwierzątka przerwało dopiero zgłoszenie sąsiadów. Zaniepokojeni tym, co musieli oglądać od dłuższego czasu, zawiadomili Fundację Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE.

Sąsiedzi twierdzą, że już od dłuższego czasu widywali tego typu zachowania w domu 7-latki. Wielokrotnie również prosili ją, aby nie traktowała w ten sposób psa. Niestety wszystko na nic, na miejscu musiała interweniować Fundacja oraz policja.

Co gorsza, Daisy nie była pierwszym psem okrutnych ludzi. Mieszkańcy mówią aż o 8 psiakach, które przewinęły się w ostatnich latach przez ten dom.

- psy znikały, trafiały do schroniska, były odbierane rodzinie przez empatycznych sąsiadów lub oddawane przez właścicieli w niewiadome ręce. - mówią sąsiedzi.

Fundacja otrzymała film, na którym widać, jak 7-latka maltretuje zwierze. Niestety nie został on podany do wiadomości publicznej. Kiedy pracownicy fundacji przybyli na miejsce, dziewczynka od razu otwarcie przyznała się do znęcania się nad psem.

- informujemy, jaki jest cel naszej wizyty. Wtedy 7-letnia (!) dziewczynka swoją miną zdradza, jaki dramat zgotowała 7-tygodniowemu szczenięciu. Wie, że to w tej sprawie jesteśmy – przecież sąsiedzi niejednokrotnie krzyczeli do niej przez okno, by tego nie robiła … - czytamy w relacji z interwencji.

Rodzice dziecka początkowo próbowali udawać, że nie wiedzą, o co chodzi. Jednak po przedstawieniu przez fundację zebranych dowodów, matka przyznała się częściowo do winy. Według jej zeznań upomniała córkę, jednak ona mimo to męczyła psa.

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

2. Szykuje się nowa opłata, potężny cios w nasze portfele. Więcej zapłacimy za rachunki

- W tym miejscu dochodziło do przemocy i traktowania maleńkiej bezbronnej suczki jak zabawki. Szczenię na widok wchodzącej do domu dziewczynki uciekło pod kanapę. Z trudem je wydobyto z ciasnej szczeliny pomiędzy łóżkiem a podłogą. - napisali.

Daisy została odebrana rodzinie i obecnie znajduje się pod opieką fundacji. Dziecko ma stanąć przed sądem rodzinnym. Jak na razie brak jakichkolwiek informacje, aby jej rodzice mieli usłyszeć jakiekolwiek zarzuty. Pomimo tego, na co przyzwalali.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejne zmiany w szkolnictwie. MEN wprowadza nowy przedmiot
  2. Był jedną z największych gwiazd TVP. Dziś nie pozostawia na stacji suchej nitki, padły mocne słowa;
  3. Maseczki mogą zniknąć z przestrzeni publicznej? Ważne słowa Ministra Zdrowia
  4. Chcą znaleźć w Polsce azyl. Uciekli wraz z chorym na autyzm synem
  5. Rząd luzuje kolejne obostrzenia dotyczące epidemii. Profesor Simon ostrzega
  6. Nie zdążyli do kliniki i stało się, na parkingu. Niesamowite nagranie podbija internet

Następny artykuł