dziecko preżyło koszmar
fot. https://pixabay.com/ Free-Photos
Autor Klaudia Gaicka - 20 Sierpnia 2020

10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem

Dziecko przeżyło koszmar. Jeden z jego bliskich członków rodziny okazał się jego oprawcą. Mama 10-latki była w szoku, kiedy wyszło na jaw, co powoduje bóle podbrzusza u jej córeczki. Dziewczynka zaszła w ciążę z jedną z osób z jej najbliższego otoczenia. Jedna z lokalnych aktywistek próbowała namieszać w sprawie.

Dziecko powinno czuć się bezpieczne i otoczone miłością najbliższych. Niestety zdarzają się przypadki, w których dobro dziecka zdaje się nie być dla wszystkich na pierwszym miejscu. Historia 10-latki sprawia, że włos jeży się na głowie. Pasmo nieszczęść, które spotkały to dziecko, jest niesamowicie długie.

Sprawdź, czy nie cierpisz na zaburzenia wzroku. Jaką liczbę widzisz na obrazku?Sprawdź, czy nie cierpisz na zaburzenia wzroku. Jaką liczbę widzisz na obrazku?Czytaj dalej

Dziecko zostało zgwałcone i zaszło w ciążę. Niestety to nie był koniec nieprzyjemności, które spotkały 10-letnią dziewczynkę z Australii

Dziecko nie powinno nigdy przechodzić przez takie piekło, jakie zgotowali dziewczynce jej najbliżsi. Koszmar 10-latki trwał od bardzo dawna. Jak podaje portal Popularne.pl, dziewczynka pochodzi z Sao Mateus w Australii. Po raz pierwszy została zgwałcona, kiedy miała zaledwie 6 lat. Całe zajście tak bardzo ją przeraziło, że bała się powiedzieć o tym swoim rodzicom. Sprawcą gwałtu był nie kto inny, lecz członek jej najbliższej rodziny, jej wujek. Przez następne lata życia dziecka wciąż dochodziło do ohydnego procederu. Bardzo prawdopodobne, że trwałoby to po dziś dzień, gdyby któregoś dnia 10-latce nie zaczęły doskwierać bóle podbrzusza.

Ten osobliwy objaw zaniepokoił jej mamę, która zdecydowała się zabrać dziewczynkę na specjalistyczne badanie. Lekarz i rodzice dziewczynki byli w szoku, kiedy okazało się, że ta jest w ciąży. Sprawa przetoczyła się przez krajowe media jak burza. Niestety nie przyczyniło się to do skrócenia piekła, przez które przechodziła dziewczynka. Wręcz przeciwnie. Dziewczynka wraz z rodziną uznała, że najlepszym rozwiązaniem będzie aborcja. Prawo w Brazylii w tym zakresie przypomina nasze w Polsce, dzięki czemu ofiara gwałtu może dokonać zabieg tego typu.

Dzisiaj grzeje: 1. Lech Wałęsa wieszczy katastrofę i apeluje. "Jeśli nie posłuchacie starego Wałęsy, to poginiecie wszyscy"
2. Paragon za litr jagód albo kilogram ziemniaków sprzedawanych przy drodze. Obowiązek nie obejmie jednak każdego

Jedna z głośniejszych brazylijskich aktywistek społeczno-politycznych Sara Giromini udostępniła w mediach społecznościowych nieprawdziwą informację, jakoby dziewczynka do aborcji została zmuszona wbrew swojej woli. Przez to żaden konkretny lekarz nie chciał wykonać zabiegu. Całe szczęście udało się dzięki lekarzom w Recife, którzy zgodzili się wykonać aborcję. Aby wykonać aborcję, dziewczynka musiała przebyć aż 1500 km.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta chciała wynająć mieszkanie rodzinie z dwójką dzieci. Wtedy się zaczęło
  2. Uwaga, Polacy muszą się śpieszyć, do końca sierpnia mogą starać się o dodatkowe 1400 zł. Przedstawiamy szczegóły
  3. 10-letnia dziewczynka zaszła w ciążę. Porażające, kto okazał się ojcem
  4. Wzruszające wyznanie Magdy Gessler. Zmaga się z ciężką chorobą, prześmiewcy powinni teraz dwa razy się zastanowić
  5. Możesz zapłacić nawet 10 tys. zł grzywny, ministerstwo ostrzega. Przepis wchodzi w życie od 1 września
  6. Tańczą ze sobą od 40 lat. Nawet najlepszym szczęka opada z wrażenia

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł