Dziecko zmarło po wypiciu krwi żółwia
pixabay.com/manfredrichter/christianabella
Autor Barbara Bujar - 28 Maja 2020

Podali mu krew żółwia jako ochronę przed koronawirusem. Nie żyje 5-miesięczne dziecko

Dziecko, któremu podano krew żółwia, zmarło zanim trafiło do szpitala. Dziewczynka miała 5 miesięcy. W poważnym stanie są również jej rodzice i siostra. Rodzina z Dominikany chciała uchronić się przed koronawirusem.

Koronawirus spowodował strach ludzi na całym świecie. Wszyscy szukają sposobu na uniknięcie ryzyka zachorowania. Niektórzy próbują wynaleźć szczepionkę, inni z niecierpliwością czekają na dotyczące jej nowe wiadomości. Jeszcze inni zaś testują naturalne rozwiązania, wierząc, że pomoże im to w ochronie przed wirusem. Przykładem tego może być rodzina z Dominikany, która straciła swoje dziecko.

Mężczyzna przez 20 lat nie mył zębów. Dentysta nie mógł uwierzyć własnym oczomMężczyzna przez 20 lat nie mył zębów. Dentysta nie mógł uwierzyć własnym oczomCzytaj dalej

Dziecko ofiarą szamańskiego zabiegu

Jak podaje o2.pl, krew żółwia polecił rodzinie haitański szaman. Twierdził, że mikstura uchroni ich przed koronawirusem. Wiara członków rodziny okazała się być złudna. Wypicie krwi spowodowało, że wszyscy trafili do szpitala. Niestety jedno z dzieci zmarło jeszcze zanim się tam znalazło.

Dziewczynka miała zaledwie 5 miesięcy. Rodzice zaufali szamanowi do tego stopnia, że nawet jej podali napój z krwi żółwia. Jej organizm nie przyjął dobrze nietypowego produktu i dziecko zmarło. W niebezpieczeństwie znaleźli się także rodzice oraz ich starsza, 7-letnia córka. Wszyscy trafili do szpitala, gdzie przebywają w poważnym, ale stabilnym stanie.

- Tego rodzaju przypadki są powodowane przez osoby, które uważają, że te napoje mogą mieć właściwości lecznicze, ale mogą okazać się śmiertelne – zachowanie skomentowała dyrektorka szpitala Dahiana Volquez.

Dzisiaj grzeje: 1. Wstydliwy problem, z którym nie radzi sobie wielu pacjentów. Hemoroidy da się jednak skutecznie leczyć"

2. 5-latka zawsze po kolacji wychodziła z domu. W końcu tata poszedł za nią i pobladł, natychmiast sięgnął po telefon

To niestety nie pierwszy przypadek w tej rodzinie. Jak czytamy na portalu, w sierpniu 2012 r. zmarło w niej czworo dzieci, których matka uważała, że są opętane. Lekarz, który zapewniał, że pomoże w ich wyleczeniu, zaczął je bić. W efekcie dzieci straciły życie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podejrzane i skandaliczne, klienci Biedronki są zniesmaczeni. Kobieta zajrzała do lodówki z mięsem i nie wytrzymała, po chwili zauważyła co stało obok
  2. Już od dziś w Biedronce do kupienia marzenie każdej kobiety. Cena wyjątkowo niska
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. Pięciu producentów samochodów wydłuża gwarancję. Twoje auto też może być objęte programem

Następny artykuł