Dziecko ma nieprzeciętną sylwetkę
youtube.com/ INSIDEFOOTBALL
Autor Barbara Bujar - 30 Maja 2020

6-latek zaskakuje cały świat swoim wyglądem. Ojciec twierdzi, że zaczął go trenować, gdy miał 9 miesięcy

Dziecko, które ma dopiero 6 lat, może poszczycić się wyjątkową jak na ten wiek sylwetką. Zawdzięcza to swojemu tacie, który codziennie z nim trenuje. Oprócz budowy ciała chłopiec posiada również fantastyczne umiejętności sportowe. Chociaż jego postępy podziwiane są przez miliony ludzi, zdarzają się też tacy, który mocno to krytykują.

6-letni Arat Hosseini z Iranu codziennie wykonuje ćwiczenia sportowe. Towarzyszy mu w tym tata, który mocno wspiera postępy syna. Twierdzi, że chłopiec zaczął treningi, gdy miał zaledwie 9 miesięcy. Chłopiec ma wielu fanów na całym świecie, nie wszystkim jednak podoba się takie wychowanie. W internecie znaleźć można mocne słowa krytyki.

Pierwsze objawy raka piersi. Nie wolno ich lekceważyćPierwsze objawy raka piersi. Nie wolno ich lekceważyćCzytaj dalej

Dziecko o ponadprzeciętnych umiejętnościach i imponującym wyglądzie

Filmy z udziałem Arata pojawiły się w sieci, gdy ten miał trzy lata. Można było zobaczyć na nich jak mały gra w piłkę, wspina się po ścianach albo wykonuje figury gimnastyczne. Nagrania stały się popularne i z czasem chłopiec zyskiwał coraz więcej fanów. Dziś jego konto na Instagramie jest obserwowane przez pona 4 mln osób.

- Po tym jak zauważyłem talenty syna i za sugestią osób z mojego otoczenia, otworzyłem konto na Instagramie, które zostało wyjątkowo dobrze przyjęte nie tylko w Iranie, ale także za granicą - mówił ojciec chłopca - jego wypowiedź cytowana jest na portalu o2.pl

Kariera Arata w mediach społecznościowych cały czas się rozwija. Wśród wielu pozytywnych odbiorców, zdarzają się jednak ci zostawiający negatywne komentarze. Wielu zarzuca ojcu chłopca, że odbiera mu dzieciństwo. Irańczyk twierdzi jednak, że wszystko, co robi, robi dla syna. Przyznaje też, że chłopcu to wszystko się podoba, ponieważ w przyszłości chciałby zostać światowej klasy piłkarzem.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Niebezpieczna choroba, na którą trzeba uważać

2. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych

Idolem Arata jest Christiano Ronaldo. Żeby osiągnąć wysoką formę chłopiec codziennie trenuje przez 20 minut. Resztę czasu spędza jak każde inne dziecko w jego wieku. Ojciec chłopca, aby ułatwić mu sportowy start, rozważa przeprowadzkę do Liverpoolu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cudowne, dziadek Bogumił otwiera pole truskawek dla wszystkich. Rwiesz sam i płacisz tanio jak barszcz
  2. Małgorzata Ostrowska-Królikowska znów przeżywa ciężkie chwile. Chodzi o jej córkę
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. ZUS da pieniądze, ale może też zabrać. Lepiej uważaj, możesz mieć problemy nawet po 5 latach

Następny artykuł