Dziecko przywiązane do krzesła
fot. pixabay.com/ponce_photography
Autor Karol Zaborowski - 30 Czerwca 2020

Przedszkolanka przywiązała dziewczynkę do krzesła. Rodzice odkryli prawdę przez przypadek

Dziecko w przedszkolu powinno spędzać miło i przede wszystkim bezpiecznie czas. Ucząc się nowych rzeczy, bawiąc się i nawiązując pierwsze przyjaźnie. Wiele zależy od samej kadry, która opiekuje się maluchami. Ten przypadek pokazuje, że nie wszyscy nadają się do takiej pracy.

Dziecko podczas pobytu w przedszkolu, pozostają pod opieką swoich nauczycieli oraz opiekunów, którzy powinni pilnować, aby podopiecznym nic się nie stało. Niestety czasami to właśnie oni stanowią zagrożenie dla dzieci. W tym wypadku można wręcz mówić o znęcaniu się nad dziewczynką. Na szczęście wszystko wyszło na jaw.

Rodzice dziewczynki o wszystkim dowiedzieli się przez przypadek, podczas przeglądania popularnej aplikacji Snapchat. To właśnie wtedy znaleźli zdjęcie swojej córki, które zostało zamieszczone przez jedną z przedszkolanek, która najwidoczniej była dumna, z tego co zrobiła, a nie powinna.

Mężczyzna pobił dwóch nastolatków. Zwrócili rowerzyście uwagę na niebezpieczną jazdęMężczyzna pobił dwóch nastolatków. Zwrócili rowerzyście uwagę na niebezpieczną jazdęCzytaj dalej

Dziecko przywiązane do krzesła

Ciężko sobie nawet wyobrazić, co musi mieć w głowie człowiek, który stwierdza, że przywiązanie dziecka do krzesła oraz zatkanie mu uszu jest dobrym pomysłem. Co więcej, chwalenie się tym w internecie przechodzi już wszelkie pojęcie.

Niestety właśnie taki los spotkał córkę Elyshy Brooks i Christiana Evansa. Rodzice w pierwszej chwili nie wierzyli swoim oczom, widząc na telefonie zdjęcie córeczki. Na szczęście mamie dziewczynki udało się zrobić zrzut ekranu, przez co dysponowała niezaprzeczalnym dowodem na to, że w przedszkolu padała ofiarą przemocy.

Dzisiaj grzeje: 1. Objawy niewydolności serca. Niebezpieczna choroba, którą ma już ponad milion Polaków

2. Biedronka podjęła ważną decyzję. Sprawa dotyczy nowych cen po zmianie VAT

Co więcej, jak podaje portal webniusy.pl, na skutek zatkania dziewczynce uszu doszło u niej prawie do uszkodzenia błony bębenkowej, co mogło skutkować trwałym uszczerbkiem na zdrowiu w postaci częściowej głuchoty. Wszustko to dlatego, że dziewczynka chciała się bawić.

- Jeden z nauczycieli w przedszkolu mojej córki przywiązał ją do krzesła, bo chciała się bawić, a potem umieścił zdjęcie na Snapchacie. To czysty przypadek, że udało mi się to zobaczyć i zapisać. Zatkali jej też uszy – prawie doszło do uszkodzenia błony bębenkowej – pisze na Facebooku oburzona matka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  2. Masz konto w PKO BP albo ING Banku Śląskim? Pieniądze znikają z kont, klienci muszą być bardzo ostrożni
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości

Następny artykuł