Dziecko przez swoją chorobę było wyśmiewane
fot. unsplash.com/David Tomaseti
Autor Karol Zaborowski - 30 Września 2020

Matka znalazła w szafie zwłoki 10-letniego synka. Co oni z nim zrobili?

Dziecko, które wyróżnia się z tłumu, często musi się zmagać z wyśmiewaniem ze strony swoich rówieśników. Jak się okazuje, nawet choroba może stać się pretekstem do tego, aby naśmiewać się z innej osoby. Niestety wiele młodych osób nie potrafi sobie poradzić z takim traktowaniem, co prowadzi niekiedy nawet do samobójstwa.

Dziecko jest niezwykle podatne na wpływ swojego środowiska. Brak akceptacji ze strony swoich rówieśników potrafi być na tyle przytłaczający, że młode osoby są zdolne przez to nawet odebrać sobie życie. W takich sytuacjach niezwykle ważna jest reakcja nie tylko ze strony rodziców, ale i nauczycieli, aby w porę zapobiec tragedii.

Lekarze apelują do rządu. Domagają się pilnych zmian w strategii walki z koronawirusem, o co chodzi?Lekarze apelują do rządu. Domagają się pilnych zmian w strategii walki z koronawirusem, o co chodzi?Czytaj dalej

Dziecko przez chorobę było wyśmiewane

10-letni Seven z Kentucky już od urodzenia miał poważne problemy ze zdrowiem. Kiedy był jeszcze bardzo mały, musiał przejść szereg skomplikowanych operacji, a jedną z nich była kolostomia.

Jest to zabieg przeprowadzany w momencie, kiedy pacjent nie może wypróżniać się w naturalny sposób i polega stworzeniu tak zwanego sztucznego odbytu, do którego przyczepiony jest worek stomijny.

Niestety to właśnie ten zabieg sprawił, że mały Seven musiał się borykać z wieloma wyzwiskami ze strony innych uczniów swojej szkoły podstawowej. Jak podaje portal popularne.pl, mama chłopca wiedziała o jego problemach i w tej sprawie nie raz prosiła o reakcję ze strony szkoły, jednak nie przyniosło to żadnych rezultatów.

Co więcej, chłopiec był dręczony również przez swój kolor skóry. Doszło nawet do tego, że podczas jednego z powrotów ze szkoły, Seven był zastraszany, a następnie podduszony przez jedynego kolegę, który go do tej pory wspierał.

- Dlaczego on to robił? Myślałem, że był moim przyjacielem - pytał 10-latek.

Dzisiaj grzeje: 1. Dorota Gardias trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężki, co się dzieje?
2.Niezbędne artykuły dla dzieci kupisz za bezcen, mamy będą zachwycone. Lidl ścina ceny o połowę, nawet 19 groszy za sztukę
3. Umarła w szpitalu, wcześniej zdążyła jednak wszystko nagrać. To, jak ją tam potraktowali, woła o pomstę do nieba

Ten incydent do końca załamał Sevena, który nie widząc dla siebie innego wyjścia, postanowił odebrać sobie życie. Jego mama znalazła ciało chłopca w szafie. Jak sama stwierdziła, podczas zakupów poczuła, że z jej dzieckiem stało się coś strasznego.

Kobieta ma żal do nauczycieli, a także dyrekcji, która nie podjęła żadnych kroków, aby pomóc 10-latkowi. Tami jeszcze przed śmiercią Sevena opublikowała w internecie nagranie, w którym opisała problem, który trapił jej syna. Film przyniósł krótkotrwałą poprawę, ale ostatecznie nie powstrzymał 10-latka przed samobójstwem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stało się. Rząd podjął decyzję. Nowa tarcza antykryzysowa wchodzi w życie. Tysiące Polaków odetchnie z ulgą po straconych wakacjach
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Dziś wchodzi w życie nowy zakaz. Wielu Polaków może być niezadowolonych
  4. Lekarze się kłócili, a dzieci umierały. Jedyną nadzieją okazał się szpital prywatny
  5. Ministerstwo Zdrowia opublikowało ważne nagranie. Wiele osób nie może powstrzymać się od łez [WIDEO]
  6. Bajecznie pyszna i tania surówka z kiszonej kapusty dla całej rodziny. Moc witamin idealna na jesienną słotę

Następny artykuł