16-latka została wywieziona do lasu i brutalnie pobita
unsplash/ Ca Ku
Autor - 16 Maja 2020

Wywieźli 16-latkę do lasu. Na miejscu zaczęli ją bić kijem golfowym

Dziewczyna, którą wywieziono do lasu w okolicach Włodawy, została brutalnie pobita kijem golfowym. Jej oprawcy to 19-letni chłopak z Chełma i 29-letnia kobieta z Włodawy. Para twierdzi, że chciała odzyskać pożyczone pieniądze.

Dziewczyna mająca zaledwie 16 lat została wywieziona do lasu i brutalnie pobita. Policja zatrzymała 29-letnią kobietę i jej 19-letniego wspólnika, którzy są odpowiedzialni za atak na nastolatkę.

Oprawcy wywieźli dziewczynę do lasu i zaatakowała kijem golfowym, ponieważ, jak mówią, chcieli odzyskać pożyczone pieniądze. Para usłyszała już zarzuty.

Czynności, od których lepiej nie zaczynać dnia. Potrafią popsuć nam samopoczucie oraz są niekorzystne dla zdrowiaCzynności, od których lepiej nie zaczynać dnia. Potrafią popsuć nam samopoczucie oraz są niekorzystne dla zdrowiaCzytaj dalej

16-latka została wywieziona do lasu i brutalnie pobita. Przyczyną ataku miały być pożyczone pieniądze

Jak podaje portal polsatnews.pl, 19-letni chłopak wywabił z mieszkania nastolatkę, którą następnie wywiózł do lasu w okolicach Włodawy. Na miejscu czekała 29-latka, która zaatakowała ofiarę kijem golfowym. Jak twierdziła kobieta, 16-latka była jej winna pieniądze. W lesie znajdował się w tamtym czasie również 23-latek z Chełma.

– Tam czekała na dziewczynę jej 29-letnia znajoma z 23-latkiem z Chełma. Kobieta twierdziła, że nastolatka jest jej winna 1000 złotych. By wymusić oddanie długu, szarpała 16-latkę za włosy oraz chwyciła za metalowy kij golfowy, którym zaczęła uderzać pokrzywdzoną po całym ciele – informuje sierż. Elwira Tadyniewicz z włodawskiej policji.

Po pobiciu dziewczyny, kobieta kazała 19-latkowi odwieźć pobitą do domu. Matka 16-latki dowiedziawszy się o zdarzeniu, niezwłocznie powiadomiła policję. 16-latka trafiła pod opiekę lekarzy, a policjanci z Włodawy jeszcze tego samego dnia zatrzymali dwie osoby, a mianowicie 29-latka z Włodawy i 19-latka z Chełma.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty. Kobieta jest podejrzana o stosowanie przemocy w celu wymuszenia wierzytelności oraz uszkodzenie ciała, z kolei jej 19-letni kolega podejrzany jest o pomoc w tym przestępstwie. Jeśli zaś chodzi o 23-latka z Chełma, chełmscy mundurowi przesłuchali go w charakterze świadka.

Dzisiaj grzeje: 1. Przełom na skalę Europy. Słowenia ogłosiła koniec epidemii

2. Dzisiaj wszyscy czekali na wiadomości Ministerstwa Zdrowia. W końcu się pojawiły, są kolejne ofiary epidemii w Polsce

W środę Prokuratura Rejonowa we Włodawie zastosowała dozór wobec podejrzanych. Okazało się, że 29-latka i 19-latek byli już w przeszłości notowani.

– Kobieta jest podejrzana o stosowanie przemocy w celu wymuszenia wierzytelności oraz uszkodzenie ciała, natomiast jej 19-letni kolega o pomoc w tym przestępstwie – informuje sierż. Elwira Tadyniewicz. Oprawcom grozi obecnie nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed pójściem spać nałóż miód na liść kapusty. Spodziewaj się ogromnego efektu
  2. Mama przyjrzała się zdjęciu synka i zamarła. Było o krok od tragedii
  3. Normy przekroczone ponad 40 razy. Rakotwórcza substancja w kaszach jaglanych
  4. Jeden z pierwszych objawów raka płuc. Wystarczy spojrzeć na swoje palce
  5. Przez tydzień piła koktajl z kurkumy. Efekty okazały się powalające
  6. Już jutro kierowców czekają wielkie zmiany. Dotyczą rządowych restrykcji

Następny artykuł