Dziewczynka została potraktowana gazem pieprzowym
screen twitter.com/Myc Cooper MICHEL
Autor Karol Zaborowski - 6 Czerwca 2020

Bulwersujące nagranie obiegło internet. Policja potraktowała dziewczynkę gazem pieprzowym

Mała dziewczynka ucierpiała podczas jednego z protestów organizowanych w Seattle. Nagranie z tego zdarzenia momentalnie trafiło do internetu i szybkim tempem obiegło cały świat. Dziecko pokazane na nim nie może przestać krzyczeć z bólu.

Mała dziewczynka znalazła się w samym centrum protestu, który miał miejsce w amerykańskim mieście Seattle. Był on wywołany głośną sprawą morderstwa George'a Floyda, które miało miejsce pod koniec maja.

Floyd został uduszony przez policjanta, a jego śmierć spotkała się z wyraźnym odzewem ze strony społeczeństwa. Praktycznie każdego dnia do mediów trafiają informacje o kolejnych protestach, które nierzadko przyjmują formę zamieszek. W tym wypadku policja zdecydowała się na użycie gazu pieprzowego, w którego zasięgu znalazła się również dziewczynka.

Wielki przekręt w urzędzie. Chciała wyłudzić 500+ fikcyjnymi dziećmiWielki przekręt w urzędzie. Chciała wyłudzić 500+ fikcyjnymi dziećmiCzytaj dalej

Zdezorientowana dziewczynka nie mogła przestać krzyczeć

Gaz pieprzowy wykorzystywany przez policję zawiera w swoim składzie substancję drażniącą o nazwie kapsaicyna. Jest ona obecna również w pikantnym jedzeniu i to właśnie ona odpowiada za charakterystyczne uczucie pieczenia.

Jednak gaz pieprzowy zawiera jej o wiele więcej, przez co osoba nim potraktowana odczuwa niezwykle silny ból. W tym wypadku ofiarą okazała się mała dziewczynka, która z powodu cierpienia nie mogła powstrzymać krzyków i płaczu.

Protestujący widząc cierpienie dziecka, starali się jej ulżyć, polewając twarz zarówno wodą, jak i mlekiem. Kapsaicyna rozpuszcza się w tłuszczach, przez co mleko powinno przynieść ulgę, ale po reakcji dziewczynki widać, że nie przyniosło zamierzonego efektu.

Dzisiaj grzeje: 1. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało

2. Koronawirus uderzył również w rynek drobiu. Efekt widać w szokujących cenach kurczaka

Jak podaje Fakt, burmistrz Seattle zapowiedziała, że wszystkie podejrzane incydenty „zostaną poddane kontroli i przeglądowi”. Nagranie z całego zdarzenia trafiło do internetu, a w komentarzach można znaleźć nawet numery odznaki policjanta, który miał opryskać dziewczynkę gazem. Nagranie można znaleźć TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne informacje ze straży pożarnej. Nie żyje strażak, ogłoszono żałobę
  2. Popularny aktor nie wytrzymał. Żąda od Kaczyńskiego przeprosin, dał mu dobę
  3. Stan przedzawałowy. Jak go rozpoznać i co robić, gdy wystąpi?
  4. Glejak to niezwykle groźny nowotwór. Niestety nie jest łatwy do wykrycia, gdyż objawy są niespecyficzne
  5. Pasożyty, którymi możemy się zarazić poprzez jedzenie. Mogą być bardzo niebezpieczne
  6. Żona Kamila Stocha pokazała makabryczne zdjęcie. Trudno na nie patrzeć dłużej niż 25 sekund

Następny artykuł