12-letnia dziewczynka z Kolumbii została zgwałcona przez siedmiu żołnierzy.
unsplash.com/ SYED MUIZUR
Autor - 30 Czerwca 2020

Siedmiu żołnierzy dopadło i wykorzystało 12-letnią dziewczynkę. Szczegóły zdarzenia są przerażające

Dziewczynka z Kolumbii, która ma zaledwie 12 lat, została zgwałcona przez siedmiu żołnierzy. Po zakończeniu bestialskiego aktu żołnierze porzucili 12-latkę w okolicy obozu wojskowego. Mieszkańcy Kolumbii wciąż nie mogą uwierzyć w tragedię, jaka spotkała dziewczynkę.

Dziewczynka z Kolumbii, która ma zaledwie 12 lat, została zgwałcona przez siedmiu żołnierzy. Mieszkańcy tego kraju są wstrząśnięci ujawnieniem informacji na temat czynów, których dopuścili się młodzi ludzie odbywający służbę wojskową.

Okazało się bowiem, że dziecko było wykorzystywane seksualnie przez kilkanaście godzin. Sprawcy są w wieku od 18 do 22 lat. Szczegóły zdarzenia są porażające.

Chciała nauczyć go pływać. Matka wrzuciła 8-miesięcznego synka do wodyChciała nauczyć go pływać. Matka wrzuciła 8-miesięcznego synka do wodyCzytaj dalej

12-letnia dziewczynka z Kolumbii została zgwałcona przez siedmiu żołnierzy.

Obywatele Kolumbii są wstrząśnięci przestępstwem, do którego doszło na 12-letniej dziewczynce z plemienia Embera. Jak podaje portal popularne.pl, dziecko zostało porwane 21 czerwca z miejsca zamieszkania. Był to rezerwat w Santa Cecilia, w gminie Pueblo Rico.

Gdy dziewczynka zbierała agawę w pobliżu obozu wojskowego, żołnierze zauważyli ją i bez chwili wahania uprowadzili. Następnie doszło do beztialskich czynów. Mężczyźni przez 17 godzin wykorzystywali seksualnie dziewczynkę. Po zakończeniu okrutnego aktu żołnierze porzucili dziecko w okolicy obozu.

Po wszystkim na dziewczynkę natrafiła jej matka. 12-latka była w ciężkim stanie. Po zdarzeniu udało się ustalić, że za gwałt odpowiedzialnych jest aż siedmiu żołnierzy z kolumbijskiego batalionu San Mateo, którzy odbywali w tym miejscu obowiązkową służbę wojskową. Sprawcy są w wieku od 18 do 22 lat. Cała grupa przyznała się do popełnienia czynu.

Za gwałt grozi im nawet do 30 lat pozbawienia wolności. Prezydent Kolumbii Ivan Duque zapowiedział, że będzie się ubiegał o to, aby zostali bardzo surowo ukarani. Rządzący chce, aby byli sądzeni według nowego prawa. 18 czerwca Kongres Kolumbii przyjął bowiem ustawę, która przewiduje karanie dożywociem za przestępstwa seksualne na dzieciach. Akt nie został jeszcze podpisany.

Dane ONZ z 2019 roku wskazują na to, że co trzecia Kolumbijka padła w swoim życiu ofiarą przemocy seksualnej. Większość poszkodowanych to osoby nieletnie. Jak podaje portal worldpopulationreview.com, w Kolumbii odnotowano 3,149 przypadków gwałtu od początku 2020 roku. Liczby nie uwzględniają jednak przypadków, które nie zostały zgłoszone na policję.

Dzisiaj grzeje: 1. 18-latka uskarżała się na bóle głowy i mdłości. Nie udało się jej uratować

2. Już w środę ruszają zapisy, nie odkładaj tego na później. Możesz stracić 300 zł

Choć wielu uważa, że problem gwałtów dotyczy przede wszystkim krajów słabo rozwiniętych, przestępstwa te odnotowuje się także w zamożniejszych państwach. Podczas gdy od początku tego roku w Kolumbii liczba zgłoszonych na policję gwałtów wyniosła 3,149, we Francji odnotowano ich aż 10,108.

Jeśli zaś weźmiemy pod uwagę średnią liczbę przypadków gwałtu na 100 000 obywateli w różnych krajach, w Kolumbii liczba ta wynosi 6,8, w Szwecji zaś aż 63.5. Warto zatem zwrócić uwagę na odpowiednią edukację, a także przyjżeć się czynnikom, które mogą przyczyniać się do tak dramatycznych zdarzeń.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagły protest w samym centrum polskiego miasta. Zbiera się ogromny tłum, co tam się dzieje?
  2. Krzysztof Kononowicz zaatakował ekipę TVP. Interweniowała policja
  3. IMGW wydało pilne ostrzeżenie. Dwa województwa z najwyższym stopniem zagrożenia, lepiej zostać w domu
  4. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje
  5. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  6. Mieli walczyć "na niby". Jeden z zawodników doznał koszmarnej kontuzji, nagranie dla widzów o mocnych nerwach (WIDEO)

Następny artykuł