Edyta Górniak o szczepionkach na koronawirus
fot. https://www.youtube.com/ EdytaGorniakChannel
Autor Klaudia Gaicka - 9 Maja 2020

Edyta Górniak wywołała burzę swoimi słowami. Gwiazda mówi o przymusowym szczepieniu

Edyta Górniak zaskoczyła fanów. Jej wypowiedź odnośnie obowiązkowych szczepień na koronawirusa SARS-CoV-2 wstrząsnęła wieloma z nas. Co więcej, gwiazda nie jest jedyną polską sławą, która o obowiązkowych szczepionkach wypowiada się z obawą.

Edyta Górniak to znana polska piosenkach, autorka tekstów, producentka, reżyserka, aktorka oraz osobowość telewizyjna. Jej działalność artystyczna trwa praktycznie nieprzerwanie od 1986 roku, kiedy to przewodziła swojemu pierwszemu zespołowi muzycznemu. Już cztery lata później, zadebiutowała w programie telewizyjnym Zbigniewa Górnego „Śpiewać każdy może”.

Na temat sytuacji epidemicznej związanej z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 wypowiada się wielu sławnych ludzi. Nie tylko lekarze i badacze, ale również działacze i politycy. Nic w tym dziwnego, ponieważ nieprzyjemna sytuacja dotyczy każdego z nas, niezależnie od pozycji społecznej, majątku czy sławy.

Mięta posiada wiele cennych właściwości dla zdrowia człowieka. Zdecydowanie warto po nią sięgaćMięta posiada wiele cennych właściwości dla zdrowia człowieka. Zdecydowanie warto po nią sięgaćCzytaj dalej

Edyta Górniak o szczepionkach

Edyta Górniak również wypowiedziała się na ten temat w najnowszym wywiadzie. Jej słowa były bardzo dużym zaskoczeniem dla wielu osób, w tym jej fanów.

– Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam, jak tutaj stoję, że wolę odejść z tego świata niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam – zwierzyła się Edyta.

Dużo osób odebrało łagodzenie obostrzeń, jako sygnał tego, że pandemia wygasa. Mic bardziej mylnego, codziennie dokumentowane są setki przypadków nowych zachorowań. Władze szpitali z całego kraju dwoją się i troją, jak zapewnić chorym odpowiednią ilość miejsc oraz sprzętu. Pracownicy służby zdrowia każdego dnia ryzykują, walcząc o zdrowie i życie pacjentów.

Bardzo wielu naukowców i badaczy pracuje aktualnie nad szczepionką, z dnia na dzień coraz więcej. Część osób jednak już teraz otwarcie zapowiada, że nie zamierza z niej skorzystać. Jak podaje serwis Plejada, wśród sławnych w Polsce zdeklarowanymi antyszczepionkowcami są między innymi Viola Kołakowska oraz Ivan Komarenko. Również Magda Gessler poruszyła w swoim programie „Kwarantanna Live” ten wrażliwy dla wielu z nas temat.

Dzisiaj grzeje: 1.Często pocisz się w nocy? Uważaj, ponieważ może być to objawem niebezpiecznych chorób

2. Burza w sieci. Krzysztof Rutkowski pokazał zdjęcie z poszukiwań Kacperka, jeden szczegół rozwścieczył internautów

– Boję się tej szczepionki, w której nie wiadomo, co będzie. Przeraża mnie, bo już mówią, że będzie ona obowiązkowa i że będą restrykcje. To jest znak zapytania, który każdy sobie stawia. Co oni planują i jaki plan mają na nas, jeśli w ogóle to, co się dzieje, jest jakimś planem na ludzkość – wyraziła niepokój gwiazda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej
  2. Smutne informacje o ojcu Kacperka. Przed tragedią nie zdążył zrobić najważniejszego
  3. Meghan Markle zmieniła się nie do poznania. Widzowie byli zaskoczeni, gdy zobaczyli twarz żony księcia Harry'ego
  4. Najnowsze ustalenia dotyczące koronawirusa. Dotarł do Europy znacznie wcześniej niż zakładano
  5. Niepokojące wyznania lekarki na temat polskiej służby zdrowia. Rażące niedopatrzenia i procedury, które nie mają sensu
  6. PGE ostrzegło klientów. Niektórzy z nich mogą dostać podejrzanego SMS-a

Następny artykuł