Edyta Górniak o szczepionkach na koronawirus
fot. https://www.youtube.com/ EdytaGorniakChannel
Autor Klaudia Gaicka - 9 Maja 2020

Edyta Górniak wywołała burzę swoimi słowami. Gwiazda mówi o przymusowym szczepieniu

Edyta Górniak zaskoczyła fanów. Jej wypowiedź odnośnie obowiązkowych szczepień na koronawirusa SARS-CoV-2 wstrząsnęła wieloma z nas. Co więcej, gwiazda nie jest jedyną polską sławą, która o obowiązkowych szczepionkach wypowiada się z obawą.

Edyta Górniak to znana polska piosenkach, autorka tekstów, producentka, reżyserka, aktorka oraz osobowość telewizyjna. Jej działalność artystyczna trwa praktycznie nieprzerwanie od 1986 roku, kiedy to przewodziła swojemu pierwszemu zespołowi muzycznemu. Już cztery lata później, zadebiutowała w programie telewizyjnym Zbigniewa Górnego „Śpiewać każdy może”.

Na temat sytuacji epidemicznej związanej z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 wypowiada się wielu sławnych ludzi. Nie tylko lekarze i badacze, ale również działacze i politycy. Nic w tym dziwnego, ponieważ nieprzyjemna sytuacja dotyczy każdego z nas, niezależnie od pozycji społecznej, majątku czy sławy.

Media obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktorMedia obiegła smutna wiadomość. Nie żyje znany polski aktorCzytaj dalej

Edyta Górniak o szczepionkach

Edyta Górniak również wypowiedziała się na ten temat w najnowszym wywiadzie. Jej słowa były bardzo dużym zaskoczeniem dla wielu osób, w tym jej fanów.

– Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam, jak tutaj stoję, że wolę odejść z tego świata niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam – zwierzyła się Edyta.

Dużo osób odebrało łagodzenie obostrzeń, jako sygnał tego, że pandemia wygasa. Mic bardziej mylnego, codziennie dokumentowane są setki przypadków nowych zachorowań. Władze szpitali z całego kraju dwoją się i troją, jak zapewnić chorym odpowiednią ilość miejsc oraz sprzętu. Pracownicy służby zdrowia każdego dnia ryzykują, walcząc o zdrowie i życie pacjentów.

Bardzo wielu naukowców i badaczy pracuje aktualnie nad szczepionką, z dnia na dzień coraz więcej. Część osób jednak już teraz otwarcie zapowiada, że nie zamierza z niej skorzystać. Jak podaje serwis Plejada, wśród sławnych w Polsce zdeklarowanymi antyszczepionkowcami są między innymi Viola Kołakowska oraz Ivan Komarenko. Również Magda Gessler poruszyła w swoim programie „Kwarantanna Live” ten wrażliwy dla wielu z nas temat.

Jak chronić swoje zdrowie w czasie pandemii? NFZ podał 10 podstawowych zasad, dziś każdy powinien je znaćJak chronić swoje zdrowie w czasie pandemii? NFZ podał 10 podstawowych zasad, dziś każdy powinien je znaćCzytaj dalej

Dzisiaj grzeje: 1.Od dziś zaczyna obowiązywać ważny zakaz. Wielu Polaków może mieć duże problemy
2.Nagle złodziej wyważył drzwi i rzucił się na kobietę. Reakcja psa pozostawia wiele do życzenia
3.Lekarka zmarła dwa dni po porodzie. Niepokojące objawy dawały o sobie znać kilka tygodni przed tragedią

– Boję się tej szczepionki, w której nie wiadomo, co będzie. Przeraża mnie, bo już mówią, że będzie ona obowiązkowa i że będą restrykcje. To jest znak zapytania, który każdy sobie stawia. Co oni planują i jaki plan mają na nas, jeśli w ogóle to, co się dzieje, jest jakimś planem na ludzkość – wyraziła niepokój gwiazda.

Nowa choroba cywilizacyjna. Dotyka wszystkie grupy wiekoweNowa choroba cywilizacyjna. Dotyka wszystkie grupy wiekoweCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lidl uruchomił tydzień polski. Na półki rzucił absolutne hity
  2. Rodzice ocenili efekty zdalnego nauczania. Sytuacja wygląda fatalnie, badania nie kłamią
  3. Meghan Markle zmieniła się nie do poznania. Widzowie byli zaskoczeni, gdy zobaczyli twarz żony księcia Harry'ego
  4. Najnowsze ustalenia dotyczące koronawirusa. Dotarł do Europy znacznie wcześniej niż zakładano
  5. Arkadiusz Milik dogadał się z nowym klubem. Hitowy transfer już niebawem
  6. Porażający widok. Są ranni po zamieszkach w Warszawie. Jest bardzo niebezpiecznie, ratownicy medyczni mają pełne ręce roboty

Następny artykuł