Edyta Górniak wywołała prawdziwą burzę. Wypowiedziała się o chorych na COVID-19, eksperci nie szczędzą mocnych słów

Edyta Górniak o statystach w szpitalach
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 25.07.2020 Nagranie programu Jaka to melodia? n/z: GORNIAK EDYTA
Autor Klaudia Gaicka11.11.2020

Piosenkarka Edyta Górniak już kilkukrotnie zabierała głos na temat pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Tym razem jednak jej słowa były jeszcze bardziej szokujące niż zwykle. Politycy postanowili jej odpowiedzieć. Jeden z nich nawet nagrał piosenkę.

Nie da się ukryć, że piosenkarka Edyta Górniak z wypowiedzi na wypowiedź coraz bardziej szokuje i rozśmiesza nie tylko swoich fanów. Ostatnie jej słowa okazały się na tyle krzywdzące, że wypowiedzieli się co do nich nawet politycy.

Gwiazdka zeszłych lat już kilkukrotnie wypowiadała się na temat pandemii oraz szczepień. Chociaż większość ludzi traktuje ją z przymrużeniem oka, nie da się ukryć, że jej słowa mają wpływ na wiele osób. Pomimo tego, że Górniak nie ma żadnego wykształcenia kierunkowego, które pozwalałoby jej zabierać głos w takich sprawach, nie szczędzi ona społeczeństwu swoich opinii.

Premier Morawiecki przekazał ważną wiadomość. Decyzja już zapadła, zostanie wprowadzona najszybciej jak to możliwePremier Morawiecki przekazał ważną wiadomość. Decyzja już zapadła, zostanie wprowadzona najszybciej jak to możliweCzytaj dalej

Piosenkarka Edyta Górniak znów zabrała głos na temat, o którym nie ma żadnego pojęcia

Gwiazda znana między innymi z teorii spiskowej jakoby „promieniowanie" 5G wywoływało objawy COVID-19 tym razem poszła jeszcze dalej. Maski ochronne, mające chronić ludzi nazwała „kawałkiem plastiku, który podzielił ludzi". Nie zabrakło także zarzutów, że „światowe układy mające na celu zniszczenie Polski" celowo budzą w społeczeństwie strach przed zarazą. To, co najbardziej szokujące, to teoria, że w szpitalach nie leżą tak naprawdę chorzy i umierający pacjenci, tylko statyści.

Górniak odpowiedzieli między innymi poseł PiS Jerzy Polaczek oraz były główny inspektor sanitarny Marek Posobkiewicz.

- Dziękuję Edycie Górniak za docenienie roli statystów w „spektaklu" chorzy na COVID-19.Są wśród nas nie tylko statyści, ale wręcz aktorzy, które odgrywają sceny ataków duszenia się, niemożności zaczerpnięcia powietrza czy sceny śmierci i pakowania do worków. Zapraszamy Panią! - napisał na Twitterze chory na COVID-19 poseł PiS Jerzy Polaczek.

Posobkiewicz pokusił się nawet o nagranie coveru jednego z hitów celebrytyki „To nie ja byłam Ewą”. Śpiewa w nim o tym, że on „nie jest statystą”.

Dzisiaj grzeje: 1.Od dziś zaczyna obowiązywać ważny zakaz. Wielu Polaków może mieć duże problemy
2.Policja zatrzymała podejrzanego, który zakopał psa żywcem w Lublinie. Wiadomo, kim on jest
3.Lekarka zmarła dwa dni po porodzie. Niepokojące objawy dawały o sobie znać kilka tygodni przed tragedią

Kto częściej choruje na COVID-19? Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze statystykiKto częściej choruje na COVID-19? Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowsze statystykiCzytaj dalej

- Pozdrawiam serdecznie ze szpitala Panią Edytę Górniak - „Statysta” Don Gisu
Ps. Nie życzę Pani, żeby musiała Pani zweryfikować swoje zdanie jako „statystka”. Nie jest to przyjemne i niestety nie wszyscy „statyści” wychodzą na własnych nogach ze szpitala… - zamieścił na Facebooku były główny inspektor sanitarny Marek Posobkiewicz.

Mamy nadzieję, że gwiazda sięgnie po literaturę medyczną i w końcu przejrzy na oczy, ponieważ jej teorie są bardzo krzywdzące.

Dr Grzesiowski ostrzega przed covidową szarą strefą. Dr Grzesiowski ostrzega przed covidową szarą strefą. "Powoduje niekończące się łańcuchy zakażeń"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marsz niepodległości 2020 idzie przez Warszawę. Policja zaatakowana, do akcji wkroczyły jednostki siłowe
  2. W Karpatach znaleziono najstarszy żyjący gatunek ryby. Naukowcy nie mogą uwierzyć
  3. 5 skutecznych sposobów na zwiększenie odporności organizmu. Warto o nich pamiętać szczególnie w sezonie jesienno-zimowym
  4. Ciężarna szukała pomocy w sklepie. Odmówiono jej przez jedno z obostrzeń
  5. Jeden z najczęstszych objawów COVID-19. Nawet po wyzdrowieniu może się utrzymywać przez długie miesiące
  6. Oficjalnie: Gwiazdor Legii ma koronawirusa, dzisiaj miał zagrać w trakcie meczu reprezentacji
  7. Z ostatniej chwili: demonstranci demolują okolice Empik na trasie marszu

Następny artykuł