Elton John zapłakany zszedł ze sceny. Artysta przerwał koncert przez chorobę

Elton John: Musiał przerwać koncert przez chorobę
Facebook_Elton_John
Autor Damian Witoń17.02.2020

Elton John jest niezwykle popularną postacią w muzycznym świecie. Jego talent doceniły już miliony fanów. Niestety ostatnio artysta przechodzi przez trudne chwile. Z powodu choroby musiał przerwać swój koncert. Ze sceny schodził zalany łzami.

Elton John przechodzi ostatnio przez trudne chwile. Znany wokalista był zmuszony przerwać swój koncert z powodu złego stanu zdrowia, który uniemożliwił mu kontynuację występu. Schodził ze sceny zalany łzami. Publiczność żegnała go oklaskami.

Symptomy wskazujące na chorobę trzustki. Każdy powinien je znaćSymptomy wskazujące na chorobę trzustki. Każdy powinien je znaćCzytaj dalej

Elton John był zmuszony przerwać swój koncert z uwagi na zły stan zdrowia

Brytyjski muzyk dawał koncert w Auckland w Nowej Zelandii. Do pewnego momentu wszystko przebiegało zgodnie z planem. Ludzie zgromadzeni na wydarzeniu bawili się doskonale, słuchając popularnych przebojów artysty, rozpoznawalnego chyba na całym świecie. Niestety podczas próby zaśpiewania jednej ze swoich piosenek pod tytułem “Daniel”, Elton doznał ogromnych trudności związanych z wydobyciem z siebie odpowiednich dźwięków.

-Właśnie straciłem głos. Nie mogę śpiewać. Muszę już iść. Przepraszam. Tak mi przykro - zwrócił się do publiczności załamany artysta

Zaraz po tych słowach, muzyk wstał od fortepianu i zszedł ze sceny zalany łzami. Członkowie zespołu, z którym grał, próbowali go pocieszać. Fenomenalna była również reakcja publiki zgromadzonej na wydarzeniu, która oklaskiwała załamanego artystę. Jak podaje portal gwiazdy wp.pl, po kilku minutach Elton wrócił, aby dokończyć koncert, jednakże był zmuszony znacznie go skrócić. Po całym wydarzeniu podziękował wszystkim przybyłym oraz wspomniał o chorobie, która była powodem całego zajścia.

-Grałem i śpiewałem z całego serca, dopóki mój głos dawał radę. Jestem zawiedziony, zdenerwowany. Jest mi po prostu przykro. Dziękuję za całe wsparcie, jestem dozgonnie wdzięczny - możemy przeczytać na oficjalnym koncie artysty na Instagramie.

Kilka godzin przed występem, u Eltona zdiagnozowano silne zapalenie płuc. Pomimo tego artysta zdecydował się wystąpić, aby nie zawieść swoich fanów, którzy licznie przybyli na Mount Smart Stadium w Auckland.

Elton John jest ikoniczną postacią w świecie muzyki. Nakład ze sprzedaży jego wydawnictw muzycznych przekroczył zawrotną liczbę 300 milionów egzemplarzy. Artysta znany jest z wykonywania takich przebojów jak "Candle in the Wind” czy “Rocket Man”. Życzymy mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przyszła odebrać dziecko z przedszkola z prawie 2 promilami we krwi. Jej tłumaczenie jest absurdalne
  2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię
  3. 4-miesięczna Tosia walczy o życie. Rodzice dziewczynki proszą o pomoc
  4. Objawy zawału serca u kobiet mogą być nietypowe. Nie wolno ich lekceważyć
  5. Nie żyje 16-letnia Karolina. Nastolatka przez pół życia walczyła z chorobą
  6. Ogromny wzrost rachunków domowych. Polska rodzina musi przygotować się na kolejne spore podwyżki opłat

Następny artykuł