epidemia nie istnieje? tak twierdzi lekarka
fot. https://pixabay.com/ succo
Autor Klaudia Gaicka - 5 Sierpnia 2020

Polska lekarka nie wierzy w epidemię koronawirusa. Została odsunięta od zawodu

Epidemia w Polsce każdego dnia zbiera krwawe żniwo. Pracownicy medyczni każdego dnia ryzykują życie, lecząc pacjentów. Niestety nie wszyscy jednoczą się w ogromnym problemie, jakim jest pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Lekarka ze Śląska uważa, że wszystko to kłamstwo.

Epidemia w Polsce i na świecie rośnie każdego dnia. Nie tylko politycy, ale również lekarze dokładają wszelkich starań, aby jak przekonać ludzi do stosowania się do panujących zaleceń i obostrzeń. Niestety nie wszyscy są zjednoczeni w boju. Ostatnio pisaliśmy o Andrzeju Dudzie, który lekceważąco wypowiada się na temat maseczek, a teraz do grona wątpiących dołączyła również lekarka ze Śląska.

Wesela mogą zostać zakazane? Rzeczpospolita przekazała zaskakujące wiadomościWesela mogą zostać zakazane? Rzeczpospolita przekazała zaskakujące wiadomościCzytaj dalej

Epidemia to tylko wymysł wg lekarki ze Śląska

Jak podaje serwis Wp.pl, kobieta publicznie drwiła z epidemii i innych pracowników medycznych, którzy dokładają wszelkich starań, aby hamować epidemię. Wielu lekarzy i funkcjonariuszy każdego dnia ryzykuje własnym życiem, aby leczyć pacjentów chorych na COVID-19. Zapewne większość z nich nie spodziewała się usłyszeć takich słów ze strony lekarki.

Doktor Anna Martynowska jest nie tylko kierowniczką przychodni im. Marianny Orańskiej w Stroniu Śląskim, ale również kandydatka Konfederacji z ostatnich wyborów parlamentarnych. Kobieta wystąpiła w internetowej telewizji Media Narodowe, gdzie w rozmowie z Agnieszką Jarczyk stwierdziła, że testy na COVID-19 nie mają żadnych wartości diagnostycznych. Martynowska uważa ponadto, że coś takiego, jak COVID-19 w ogóle nie istnieje.

Wiadomości dotyczące pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 przyrównała do audycji radiowej Orsona Wellsa o inwazji Marsjan na naszą planetę. Jej zdaniem nawet „Średnio rozgarnięty uczeń liceum zorientował się, że to nieprawda".

Anna Martynowska wyjawiła również, że zawiadomiła prokuraturę o popełnieniu przestępstwa przez polskiego ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. Jej zdaniem wprowadzenie szeregu epidemicznych zasad było okłamaniem społeczeństwa.

Kobieta ma również ciekawą opinię na temat WHO. Fani teorii spiskowych będą wniebowzięci, ponieważ Martynowska otwarcie mówi o tym, że światowa organizacja zdrowia dopasowała się do „paranoi". Dodatkowo komentuje również ratowników medycznych słowami “Biedaki w tych kombinezonach trudzili się bez sensu”.

Dolnośląska Izba Lekarska nie mogła pozostać obojętna na teorie szerzone przez lekarkę. Wszczęto przeciwko niej postępowanie, wskutek którego została odsunięta od zawodu.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ogłoszenie sanepidu. Trwają poszukiwania klientów restauracji, w której wykryto koronawirusa
2. Druga połowa sierpnia ma być upalna. 32 stopnie na termometrze, a możliwe jeszcze więcej

- Postawa, będąca w opozycji do aktualnej wiedzy medycznej stanowi zagrożenie dla zdrowia i życia pacjentów - napisali orzekający z Izby Lekarskiej.

Sąd przychylił się do wniosku i zawiesił lekarkę w prawach wykonywania zawodu na pół roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tajemnicze symbole na klatkach schodowych. Złodziej oznacza puste mieszkania
  2. Zadziwiające, najnowsze ustalenia mediów. Ministerstwo ma tworzyć specjalną listę, może być na niej twoje miasto
  3. Objawy nowotworów widoczne gołym okiem. Gdy je zauważysz, nie ma czasu do stracenia
  4. Dobre wieści. Jerzy Stuhr po raz pierwszy pojawił się na wizji po przebytym udarze
  5. Co może powstrzymać drugą falę epidemii? Naukowcy podali odpowiedź
  6. Wszyscy myśleli, że Magda Gessler go nienawidzi. Dodała jednak zdjęcie, które rozwiewa wątpliwości

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł