Epidemia: dorobił się na sprzedaży rękawiczek ochronnych
pixabay_kschneider2991
Autor Damian Witoń - 19 Sierpnia 2020

Epidemia okazała się dla niego żyłą złota. Kwota, którą mężczyzna zarobił na koronawirusie zwala z nóg

Epidemia koronawirusa sprawiła, że wiele osób straciło pracę i wpadło w duże problemy finansowe. Spowolnienie gospodarki odcisnęło swoje niszczycielskie piętno. Są jednak osoby, które na tym całym zamieszaniu dorobiły się ogromnego majątku.

Epidemia wirusa SARS-CoV-2 dla wielu osób jest powodem do niepokoju. Zagrożone jest nie tylko nasze zdrowie, ale także portfele. Koronawirus mocno uderzył w światową gospodarkę. Mnóstwo krajów na całym świecie zmaga się z poważnymi problemami ekonomicznymi. Ludzie tracą pracę, często brakuje im środków na uregulowanie zobowiązań. Są jednak osoby, dla których epidemia stała się prawdziwą żyłą złota.

MEN przedstawiło 10 zasad dla uczniów wracających do szkoły. Numer 8 budzi kontrowersje wśród rodzicówMEN przedstawiło 10 zasad dla uczniów wracających do szkoły. Numer 8 budzi kontrowersje wśród rodzicówCzytaj dalej

Epidemia pozwoliła mężczyźnie zgromadzić imponujący majątek. Dorobił się go sprzedając rękawiczki ochronne


Malezyjski biznesmen Wong Teek Soon powiększył swój majątek aż czterokrotnie. Wszystko dzięki ogromnemu zapotrzebowaniu na rękawiczki ochronne, które wywołała pandemia koronawirusa. Przed rozprzestrzenieniem się niebezpiecznego patogenu po świecie majątek Wonga, którego firma zajmuje się produkcją wspomnianych wyżej rękawiczek, została wyceniona przez magazyn “Forbes” na około 310 milionów dolarów. Obecnie jest to już zawrotne 1,2 mld dolarów, co czyni go piątym dolarowym miliarderem w kraju.


Jak podaje portal polsatnews.pl, w Malezji wytwarza się aż 65 procent światowej produkcji rękawic. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że posiadane przez nas egzemplarze pochodzą właśnie stamtąd. Majątki Malezyjczyków związanych z branżą wzrosły zatem ostatnio w astronomicznym tempie.

Dzisiaj grzeje: 1. Jej objawy były książkowe. Lekarze nie mogli postawić diagnozy przez ponad dekadę
2. Poszedł do lasu na grzyby, zauważył błyski pod ściółką. Znalazł ogromny skarb z VII wieku


Wong Teek Soon jest 54-letnim biznesmenem, który urodził się w górskiej prowincji położonej w północnej części kraju. Od 2005 roku pełni rolę prezesa firmy Riverstone, założonej przez niego oraz wspólnika w 1989 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie wytwarzaniem rękawiczek z syntetycznego kauczuku. Z jego usług oprócz firm sektora medycznego korzystają również niektóre firmy, zajmujące się produkcją elektroniki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od września bardzo duże zmiany w Polsce. Przed chwilą ujawniono co ministerstwo chce zmienić w związku z koronawirusem
  2. Prowadząca "Nasz nowy dom" spisała testament. Katarzyna Dowbor zapisała w nim nie tylko swoje dzieci
  3. Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Jasnowidz ostrzega przed wielkim zagrożeniem dla Polski
  4. Koronawirus na weselu. Aż 600 osób objętych kwarantanną, jest mocny komentarz Inspektora Sanitarnego
  5. Każdego roku zabija miliony osób na całym świecie. Objawy choroby wieńcowej powinien znać każdy
  6. Wytykali ją palcami, więc schudła 100 kg, by w dniu ślubu swojego eks wyglądać lepiej niż panna młoda

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł