3 lata temu Ewa Bem straciła córkę. Teraz zdecydowała się opowiedzieć o swojej tragedii

Ewa Bem pierwszy raz opowiedziała o śmierci córki. Jak wyznała, „odeszła razem z nią”
youtube.com/ alkopoligamiacom
Autor 26.05.2020

Ewa Bem opowiedziała o śmierci córki. Pamela zmarła jesienią 2017 roku w wyniku guza mózgu. Wówczas piosenkarka pogrążyła się w żałobie. Po trzech latach zdecydowała się udzielić osobistego wywiadu na temat rodzinnej tragedii.

Ewa Bem po raz pierwszy opowiedziała o śmierci swojej córki Pameli. 3 lata temu kobieta zmarła po walce z guzem mózgu. Od tamtego momentu Ewa Bem pogrążyła się w żałobie i wycofała z show biznesu.

Rodzinna tragedia całkowicie odmieniła życie piosenkarki. Kobieta dopiero niedawno zdecydowała się udzielić bardzo osobistego wywiadu dotyczącego śmierci córki, w którym wyznała, że „odeszła razem z nią”.

Szumowski komentuje aferę maseczkową. Szumowski komentuje aferę maseczkową. "To logicznie się nie broni"Czytaj dalej

Ewa Bem pierwszy raz opowiedziała o śmierci córki. Jak wyznała, „odeszła razem z nią”

Ewa Bem nazywana jest „pierwszą damą polskiego jazzu”. Niestety piosenkarka trzy lata temu zniknęła ze sceny muzycznej, a także przestała udzielać wywiadów. Powodem była rodzinna tragedia, która wywróciła jej życie do góry nogami. W 2017 roku odeszła starsza córka Ewy Bem, a dwa lata później zmarł także jej brat.

Jak podaje portal fakt.pl, starsza córka Ewy Bem zmarła jesienią 2017 roku. Powodem śmierci 39-latki był guz mózgu. Pamela Bem-Niedziałek współtworzyła telewizję TVN24, a następnie TVN CNBC i TVN24 BiS. Była także wydawcą, reporterką i prezenterką.

Niestety w 2015 roku dziennikarka usłyszała druzgocącą diagnozę. Kobieta dowiedziała się, że ma guza mózgu. Co gorsza, nowotwór zaatakował ją, kiedy była w drugiej ciąży. By poddać się leczeniu, musiała zdecydować się na poród, gdy była w szóstym miesiącu ciąży. Pomimo starań lekarzy 30 września 2017 roku Pamela Bem-Niedziałek przegrała walkę z chorobą. Kobieta osierociła dwójkę dzieci.

Po tym tragicznym wydarzeniu Ewa Bem wycofała się z show biznesu. Piosenkarka odwołała wszystkie koncerty i nie wyobrażała sobie już powrotu na scenę. Dopiero teraz, po 3 latach od śmierci Pameli artystka zdecydowała się udzielić pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o swoim obecnym życiu. Piosenkarka w audycji radiowej Jerzego Szczerbakowa w Radio Jazz FM wyznała, że po śmierci córki długo nie potrafiła się pozbierać.

– Prawie do końca choroby Pameli, która trwała ponad 2 lata udzielałam się i wyjeżdżałam na koncerty. Natomiast w momencie kiedy Pamelka odeszła - ja odeszłam razem z nią. Nie było mnie w absolutnie żadnej przestrzeni publicznej. Ja po prostu udawałam, że żyję. Niczym się nie interesowałam. Dlatego dzisiaj, kiedy z panem rozmawiam, musiałam się do tego bardzo psychicznie przygotować, proszę mi wierzyć – mówiła piosenkarka.

Dzisiaj grzeje: 1. Pierwsze objawy białaczki. Nigdy ich nie lekceważcie

2. Zdjęcie wprawiło w osłupienie tysiące internautów. Chodzi o nastoletnią córkę Wiśniewskiego

Milena Kruszewska prezes Fundacji Watch Health Care i pomysłodawczyni akcji przyznaje, że podobne zachowania znanych osób stwarzają zagrożenie dla społeczeństwa.

Chociaż do niedawna powrót na scenę wydawał się dla Ewy Bem nierealny, teraz wyznała, że za nią tęskni. Artystka przyznała, że w ostatnich latach żadne zawodowe aktywności jej nie interesowały, jednak obecnie nie wyklucza, że niebawem znowu wystąpi przed publicznością.

– Do niedawna jakikolwiek powrót na scenę był poza moim myśleniem. W tej chwili już tak nie jest. Zaczynam powoli odczuwać chęć pobycia na scenie, zaśpiewania i posłuchania muzyków, jak inspirują... Ja potrzebuję inspiracji i kocham muzyków. Lubię też im dawać własną przestrzeń. Dla wszystkich, którzy oczekują, że ja jeszcze coś zaśpiewam mogę powiedzieć, że jakieś światełko, w jakimś tunelu się zapaliło – wyznała piosenkarka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Po ile u was kosztują truskawki? Ceny szybko się zmieniają, mamy dobre wieści
  2. Krzysztof Jackowski przekazał druzgocącą wiadomość. Nadchodzące lato ma być początkiem końca
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości" została pogryziona przez psa, którego przygarnęła ze schroniska. Niemal nie straciła oka
  4. 26 latka trafiła do szpitala z kołataniem serca. Przyczyna jej stanu zdrowia wprawiła wszystkich w osłupienie
  5. Pierwsze objawy guza mózgu. Gdy się pojawią, trzeba działać szybko
  6. ING Bank Śląski wydało ważne oświadczenie. Klienci powinni przygotować dodatkową gotówkę

Następny artykuł