Ewa Minge opowiedziała o chorobie, która wpłynęła na jej wygląd
instagram.com/eva_minge
Autor - 18 Czerwca 2020

Twarz Ewy Minge zniszczyła straszna choroba. Gwiazda opowiedziała o swoich problemach zdrowotnych

Ewa Minge postanowiła opowiedzieć o problemach, które wpłynęły na wygląd jej twarzy. Zmiana, którą w ostatnim czasie zauważyli internauci, była szeroko komentowana w mediach. Projektantka mody zdradziła, z jakimi chorobami przyszło jej się zmierzyć.

Ewa Minge to polska projektantka mody i właścicielka znanej marki EVA Minge. Swoje ubrania pokazywała na światowych wybiegach, m.in. w Paryżu, Mediolanie, Rzymie czy w Nowym Jorku. Projektantka pracuje dla największych stacji telewizyjnych i doradza znanym polskim gwiazdom.

W 2015 roku Ewa Minge założyła fundację "Black Butterflies", której celem jest pomoc osobom chorym na nowotwory. Projektantka sama musiała się zmierzyć z białaczką, którą zdiagnozowano u niej 10 lat temu. Jak zdradziła gwiazda, jej obecny wygląd to m.in. konsekwencja leczenia onkologicznego.

Niemiecka prokuratura twierdzi, że Madeleine nie żyje. Rodzice dziewczynki przerwali milczenieNiemiecka prokuratura twierdzi, że Madeleine nie żyje. Rodzice dziewczynki przerwali milczenieCzytaj dalej

Ewa Minge opowiedziała o chorobie, która wpłynęła na jej wygląd

Wygląd Ewy Minge był wielokrotnie komentowany w mediach. Nie da się ukryć, że twarz projektanki wyglada inaczej niż kilka lat temu, co nie uszło uwadze internautów. Ewa Minge postanowiła uciąć plotki o swoim wyglądzie i w tym celu w bardzo osobistym wpisie opowiedziała o chorobie i o spustoszeniu, jakie zasiała w jej organizmie.

- Od lat walczę ze skutkami mojej choroby, leczenia i innymi sytuacjami, w których moja głupota, niewiedza dorzuciły do kompletu swoje trzy grosze. Znacie kogoś, kto nie przeżywa utraty pięknego uśmiechu? Komu jest obojętne, że rano budzi się z twarzą jakby świeżo opuścił ul? Ja nie znam. Zwłaszcza my kobiety jesteśmy okrutnie oceniane, komentowane, a co za tym idzie ranione - napisała Ewa Minge.

Ewa Minge zaznaczyła, że korzysta z usług dermatologa oraz poddaje się leczeniu stomatologicznemu. Projektantka przeszła też operację wątroby.

- Szczęśliwie na mojej drodze los postawił ludzi wyjątkowych, kompetentnych i w mojej ocenie cudotwórców. Przywracają mi uśmiech, który czas, choroba, leczenie zniszczyły. [...] Kto leczył się onkologicznie zna problem. Dzisiaj kończymy prawie kilkumiesięczną pracę nad moimi zębami - zdradziła Ewa Minge.

Dzisiaj grzeje: 1. Kamil Durczok prosi o wsparcie. Stan zdrowia dziennikarza uległ nagłemu pogorszeniu

2. Wojsko może cię wezwać do wykonania świadczenia osobistego pod groźbą kary. Zawiadomienia już rozsyłane

Projektantka przyznała, że bardzo bolały ją komentarze o jej wyglądzie. Gwiazda w niedawnej rozmowie z Faktem zaznaczyła, że zmiany na jej twarzy nie są wynikiem operacji plastycznych, a wrodzonego niedorozwoju wątroby.

- Żyję z tym od urodzenia – powiedziała projektantka.

10 lat temu u Ewy Minge pojawiła się kolejna choroba, z którą przyszło jej się zmierzyć. U projektantki zdiagnozowano białaczkę. Jak zdradziła, jej obecny wygląd to również konsekwencja ówczesnego leczenia onkologicznego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ogromny skandal w McDonald's. Klienci oburzeni niewyobrażalnym zachowaniem. W sieci zawrzało
  2. Mocne, poważne zarzuty wobec TVP. Dwóch kandydatów na prezydenta nie ma najmniejszych wątpliwości
  3. Światowe media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje 16-letnia mistrzyni
  4. Pierwsze objawy raka kości. Absolutnie nie należy ich lekceważyć
  5. Kobieta była pewna, że jest w ciąży. Okazało się, że cierpi na poważną chorobę
  6. Justyna Żyła długo czekała, aby wyznać prawdę. Aby ratować małżeństwo z Piotrem, zdecydowała się na poważny krok

Następny artykuł