Gienek Loska
fot. https://youtube.com/ Wszystko Jasne
Autor Natalia Niewczas - 11 Września 2020

Smutne informacje. Nowe szczegóły dotyczące śmierci Gienka Loski

Gienek Loska podbił serca Polaków dzięki udziałowi w aż trzech programach rozrywkowych o tematyce muzycznej. Jurorzy i widzowie szybko docenili charakterystyczny głos muzyka, podobnie jak jego nietuzinkowy styl bycia. Niedawno do mediów trafiła wiadomość o nagłej śmierci wokalisty. Pojawiają się w tej sprawie nowe, wyjątkowo przykre doniesienia - fachowa pomoc przyszła stanowczo za późno.

Gienek Loska to muzyk, którego kojarzy każdy fan takich programów muzycznych jak “X Factor” czy “Mam talent”. Na początku września media obiegła smutna wiadomość o śmierci wokalisty. Teraz pojawiają się w tej sprawie nieznane dotąd szczegóły.

Jest w większości polskich domów. Wykryto niebezpieczne skutki uboczne popularnego leku przeciwbólowegoJest w większości polskich domów. Wykryto niebezpieczne skutki uboczne popularnego leku przeciwbólowegoCzytaj dalej

Gienek Loska nie otrzymał pomocy na czas

Wiadomości o złym stanie zdrowia Gienka Loski docierały do mediów już w 2018 roku - to właśnie wtedy muzyk doznał rozległego wylewu krwi do mózgu. Niewykluczone, że pomoc, która w tamtej sytuacji nadeszła za późno, mogła rzutować na zdrowie mężczyzny w kolejnych latach.

Wszystko zaczęło się, gdy wokalista przebywał na Białorusi. Podczas pobytu u matki Gienek Loska nagle źle się poczuł i upadł. Całą scenę widzieli sąsiedzi - od razu postanowili wezwać pomoc. Niestety muzyk trafił w ręce lekarzy dopiero po 11 godzinach od zdarzenia, w dodatku po długiej podróży do oddalonej o 200 kilometrów miejscowości, gdzie postawiono właściwą diagnozę.

- Ponieważ nie było wiadomo, co mu się stało, pomoc medyczna dotarła bardzo późno. Dopiero po 11 godzinach trafił 200 km dalej do Baranowicz, tam mu udzielono pomocy, stwierdzono rozległy wylew - informowała żona muzyka dwa lata temu.

Dzisiaj grzeje: 1. W Łodzi urodziły się absolutnie niezwykłe bliźniaki. Taki przypadek zdarza się średnio raz na 20 tysięcy
2.Zakupy są coraz droższe, jednak nie wszędzie. Jaka jest najtańsza sieć w Polsce?

Po niebezpiecznym incydencie Gienek Loska przez długi czas pozostawał w śpiączce. Niezbędne okazało się specjalistyczne leczenie. Aby je umożliwić, przyjaciele muzyka zorganizowali zbiórkę pieniędzy.

Gienek Loska odszedł w środę 9 września 2020 roku. Jak wynika z najnowszych doniesień, wokalista zmarł w domu matki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szkoła wprowadziła nowy nakaz. Rodzice będą wściekli
  2. Wystarczyła sekunda, trwa walka o życie. Dramatyczna wiadomość z Polski
  3. Objawy niedoboru potasu. Bez niego nasz organizm nie może sobie poradzić
  4. Rząd rozdaje pieniądze poszkodowanym przez koronawirusa. Można dostać nawet 7 tysięcy euro, o co chodzi?
  5. Kolejna szkoła zamknięta. Koronawirus wykryty u nauczycielki, setki osób poddano kwarantannie
  6. Jej niesamowite właściwości zachwycą nawet sceptyków. Cudowna, odchudzająca zupa z selera

Następny artykuł