Ginekolog zaskoczył pacjentkę nietypowym komentarzem
pixabay.com/orzalaga
Autor Barbara Bujar - 27 Września 2020

U ginekologa usłyszała nietypową uwagę. Dopiero po kilku godzinach zrozumiałą co oznaczała

Ginekolog musi wiedzieć, jak zwracać się do swojej pacjentki, i jak się wobec niej zachowywać. Ten, u którego wizytę opisała anonimowa kobieta, zaskoczył ją nietypowym komentarzem. Młoda mama długo nie umiała zrozumieć uwagi lekarza. Dopiero w domu podczas rozmowy z 6-letnią córką uświadomiła sobie, o co tak naprawdę chodziło.

Ginekolog to jeden z ważniejszych specjalistów w życiu każdej kobiety. Wiele pacjentek chodzi od gabinetu do gabinetu i szuka lekarza, który odpowiada im najbardziej. Taka osoba musi być nie tylko profesjonalna, ale także umieć okazać wsparcie i wyrozumiałość. Okazuje się, że nawet po znalezieniu idealnego ginekologa podczas wizyty może dojść do niecodziennej sytuacji. Pewna kobieta anonimowo opisała swoją kobietę w internecie. Trzeba przyznać, że finał jest zaskakujący.

Minister Zdrowia przekazał pilny komunikat. Dotyczy każdego PolakaMinister Zdrowia przekazał pilny komunikat. Dotyczy każdego PolakaCzytaj dalej

Ginekolog w nietypowy sposób zwrócił się do pacjentki. Sens komentarza zrozumiała dopiero w domu

Historia młodej kobiety została przytoczona na łamach portalu popularne.pl. Jak dowiadujemy się z opowieści, do nietypowego zdarzenia doszło w jednym z gabinetów ginekologicznych. Mama 6-letniej dziewczynki umówiła się na wizytę pod koniec tygodnia. Pewnego dnia zadzwonił jednak telefon i okazało się, że spotkanie z lekarzem odbędzie się szybciej. Pracownica rejestracji medycznej poprosiła kobietę, aby ta pojawiła się u nich jeszcze tego samego dnia.

- Wczesnym rankiem otrzymałam telefon z recepcji lekarza, że wizyta jednak zostanie przesunięta na 9:30 tego dnia. Pomyślałam sobie, że nawet zdążę, bo dopiero było po ósmej. Przyszykowałam dzieci do szkoły, sama siebie do pracy i byłam w drodze do gabinetu – relacjonowała pacjentka.

Informacja otrzymana od personelu medycznego sprawiła jednak, że kobieta miała mało czasu, by przygotować się do wizyty. Na drogę do przychodni musiała przeznaczyć bowiem 35 minut. Zdążyła jednak wziąć szybki prysznic, założyć czyste ubrania i wsiąść do samochodu. Po dotarciu na miejsce od razu została wezwana do gabinetu. To, co tam usłyszała, mocno ją zaskoczyło.

- Wbiegłam do przychodni, ledwo usiadłam i już zostałam wezwana do gabinetu. Wchodzę na krzesło i jak większość kobiet wyobrażam sobie, że nie rozkraczam się właśnie przed lekarzem, tylko że jestem w zupełnie innym miejscu. Byłam trochę zaskoczona, gdy ginekolog powiedział: „Oh, widzę, że dziś dodatkowo się Pani przygotowała do wizyty” - czytamy.

Pacjentka nie zrozumiała słów lekarza, jednak nie drążyła tematu. Po wykonaniu badania wyszła z przychodni, zrobiła zakupy i wróciła do domu, gdzie jak zwykle zajęła się sprzątaniem i gotowaniem. W pewnym momencie podeszła do niej 6-letnia córka, która zapytała o ulubione mydło, którego nie było w łazience. Mama zaproponowała jej, żeby wyciągnęła sobie nowe z szafki. Wtedy wszystko stało się jasne.

Dzisiaj grzeje: 1. Za brak maseczki została potraktowana paralizatorem. Bulwersujące nagranie obiegło internet [video]
2.Archeolodzy po prostu padli na kolana. Odkrycie rzuca zupełnie inne światło na historię świata
3.Violetta Villas zdążyła wyjawić wielką tajemnicę zanim odeszła. Smutne wyznanie sprawia, że łzy same napływają do oczu

- Wtedy zapaliła się w mojej głowie czerwona lampka, ale nie jakoś mocno. Powiedziałam jej, żeby wzięła sobie nowe z szafki. Ona na to: „Nieee. Chcę to, które tutaj leżało. To, które sobie naszykowałam. Bo było z brokatem i błyskotkami. Chciałam się z nim wykąpać!” (…) Dopiero wtedy zrozumiałam słowa lekarza – wspomina kobieta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dyrektor muzeum w Auschwitz wydał oświadczenie. Prosi o łaskę dla skazanego nastolatka
  2. Ujawniono dziwne obrazy widziane z kosmosu. Naukowcy z NASA biją na alarm
  3. Kobieta zarażona niebezpieczną chorobą tropikalną. Do zakażenia miało dojść w czasie wakacji
  4. Awantura na pokładzie samolotu. Polak został ukarany mandatem za nieprzestrzeganie nakazu
  5. Wczesne objawy białaczki. Bardzo łatwo je przegapić, co może okazać się fatalne w skutkach
  6. Kultowa scena z obiadem polowym z "Czterech pancernych i psa" kryje za sobą porażającą historię. Aktorzy do dziś czują niesmak

<>

Następny artykuł