Polski ginekolog nie wytrzymał. Niektóre pacjentki wywołują u niego wstręt

Ginekolog o pacjentkach, które wywołują u niego wstręt
unsplash.com/Clay Banks
Autor Barbara Bujar30.08.2020

Ginekolog w mocnych słowach o pacjentkach. Doświadczony specjalista z południowej Polski przyznał, że niektóre kobiety budzą w nim wstręt, a ich higiena pozostawia wiele do życzenia. Zaskakującą opinię mężczyzna postanowił zamieścić na forum internetowym. Wpis wywołał wiele różnych emocji. Część internautek poczuła się urażona.

Ginekolog to jeden z najważniejszych specjalistów, którego gabinet odwiedza każda kobieta. Lekarze wybierający taką specjalizację spotykają się w swojej pracy z wieloma przypadłościami, które często są dla pacjentek bardzo wstydliwe. Kobiety oczekują więc od nich delikatności, a przede wszystkim zrozumienia. Chcą także móc w pełni zaufać swojemu ginekologowi. Niestety, nie tylko one mają wymagania. Jeden z lekarzy wyznał, że mimo ogromnej wyrozumiałości, czasem nie potrafi wytrzymać, a miejsca intymne niektórych jego pacjentek po prostu go obrzydzają.

Najwyższy stopień zagrożenia. IMGW wydało pilny alertNajwyższy stopień zagrożenia. IMGW wydało pilny alertCzytaj dalej

Ginekolog wyznał prawdę. W mocnych słowach wypowiedział się o Polkach

Jak donosi portal Webniusy, kontrowersyjna opinia pojawiła się w sieci za sprawą pana Adama, ginekologa, którego gabinet znajduje się w wielkim mieście na południu Polski. Mężczyzna zamieścił swój wpis na jednym z forów internetowych. Choć lubi swoją pracę, przyznał, że czasem stanowi ona dla niego prawdziwe wyzwanie. Specjalista zwrócił uwagę na depilację kobiet.

- Przepraszam, że piszę o tym prawie że publicznie, ale już nie mogę dłużej w sobie tego tłumić. Tyle lat pracy to i się nazbierało trochę tych negatywnych emocji. Czasami aż zbiera mi się na wymioty, gdy widzę, że młode kobiety się nie golą w miejscach intymnych - wyznał.

Depilacja miejsc intymnych to temat, który w dalszym ciągu powoduje skrajne emocje. Dla niektórych kobiet stanowi ona całkowicie normalną czynność, którą praktykują na co dzień. Inne kompletnie się jednak z tym nie zgadzają i nie golą się nawet przed wizytą u ginekologa. Obie grupy zareagowały na wpis pana Adama, co doprowadziło do prawdziwej burzy w sieci. Mężczyzna postanowił więc sprostować swoje słowa i odpowiedzieć internautkom. W dalszym ciągu twierdzi jednak, że dbałość o higienę osobistą powinna być podstawą.

Dzisiaj grzeje: 1. Główny inspektor sanitarny ostrzega. Już niedługo nawet kilka tysięcy zachorowań jednego dnia
2. Fabryka jeszcze nie działa, ale wyprodukowano już 100 mln maseczek. Tłumaczenia się mocno rozmijają

- Nie chodzi mi tutaj o to, żeby zaraz obcinać się na zero, ale żeby chociaż się ładnie i estetycznie przystrzyc… A nie chodzić z gąszczem na dole. To obrzydliwe, szczególnie jak dochodzi do tego brak higieny, a uwierzcie, i takie przypadki się zdarzały - napisał.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. GIS wycofuje popularne chipsy. Wydano pilny komunikat
  2. Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś identycznego SMS-a. Ważne ostrzeżenie, nie chodzi o pogodę
  3. Lekarze nie zostali nawet zapytani o zdanie. Jesienią służbą zdrowia zawładnie paraliż?
  4. Najwyższy stopień zagrożenia. IMGW wydało pilny alert
  5. Polski ginekolog nie wytrzymał. Niektóre pacjentki wywołują u niego wstręt
  6. Córka Andrzeja Gołoty wygląda oszałamiająco. Na zdjęciach jest jak mama w młodości

Następny artykuł