gwałt na wnuczkach
fot. pixabay.com/ ScorpionD
Autor Klaudia Gaicka - 5 Lipca 2020

Zgwałcił wnuczki na oczach babci. Kobieta nie wytrzymała tego widoku

Gwałt na trójce wnucząt doprowadził do śmierci ich babci. 71-latka nie wytrzymała okrucieństwa, przemocy i bestialstwa, które zafundował jej włamywacz. Straszna historia z Republiki Afryki Południowej. Niestety tego typu morderstw i gwałtów jest tam wiele.

Gwałt na dzieciach doprowadził starszą babcię do śmierci. Cała sytuacja aż mrozi krew w żyłach. Żaden rodzic nie jest chyba w stanie wyobrazić sobie gorszego scenariuszu. Starsi ludzie nie powinni przeżywać aż tak silnych i negatywnych emocji. W pośredni sposób zagraża to ich zdrowiu i życiu.

Do tragicznych wydarzeń doszło w Republice Południowej Afryki. Wydarzenia z tamtego koszmarnego dnia zakończyły się traumatycznie. Dzieci zapewne do tej pory mają traumę, a ich 71-letnia babcia zmarła.

Ministerstwo Zdrowia przekazało pilne ostrzeżenie. Dotyczy każdego PolakaMinisterstwo Zdrowia przekazało pilne ostrzeżenie. Dotyczy każdego PolakaCzytaj dalej

Gwałt wnuczków zabił 71-latkę. Jej serce nie wytrzymało tego, co zafundował im włamywacz

Jak podaje portal Popularne.pl, tamtejsze rejony nie są uważane za szczególnie bezpieczne. Sytuację zaogniła dodatkowo obecna na całym świecie pandemia koronawirusa SARS-CoV-2. Kraj pogrąża się w przestępstwach na tle seksualnym.

W Republice Południowej Afryki wyjątkowo trudna jest sytuacja kobiet. Wskaźnik morderstw kobiet jest najwyższy w skali świata. Tylko w ostatnim roku zabito tam 2,7 tys. kobiet. Jeszcze dramatyczniej wygląda kwestia gwałtów, odnotowano ich aż 42 tys.

Ostatnio mediami publicznymi wstrząsnęły makabryczne wydarzenia, do których doszło w jednym z domów w Impendle. Do domu należącego do 71-letniej kobiety i jej trzech wnuczek wtargnął zamaskowany i uzbrojony mężczyzna. Starszą kobietę związał i unieruchomił, a pozostałe trzy zaczął kolejno gwałcić na jej oczach.

71-latka zasłabła i zmarła, ponieważ nie mogła znieść widoku, jaki zafundował jej okrutny bandyta. Straszne sceny okrucieństwa, przemocy i bestialstwa sprawiły, że serce kobiety poddało się.

Dzisiaj grzeje: 1. Wczesne objawy raka jelita grubego. Szybkie rozpoznania zwiększa szanse na wyleczenie

2. Szykują nową opłatę, resort jest na "tak". Będziemy musieli dopłacać po 300 zł na zakupach

- Znaleźliśmy babcię w domu, była już martwa. Uważamy, że była tak przerażona tym, co zobaczyła, że jej serce przestało pracować. - wyjaśniła prawniczka Mzandwile Ndlovu, która reprezentuje ofiary gwałtu.

Niestety, potwora odpowiedzialnego za te okropne zbrodnie wciąż nie udało się ująć. Miejscowa policja kolejny raz apeluje do każdego, kto wie cokolwiek na temat tego zdarzenia, co może pomóc w schwytaniu, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kłęby dymu na S8. Co tam się stało?
  2. Przebrał się za Andrzeja Dudę i podchodził do ludzi pod Pałacem Prezydenckim. Wszystko zostało uwiecznione
  3. Wielka tragedia w kopalni w Azji. Nie żyje ponad 160 osób
  4. 4-latek trafił w ręce prawdziwych potworów. Zamiast opieki otrzymał tortury, których niestety nie wytrzymał
  5. Kobieta była przekonana, że brzuch boli ją przez miesiączkę. Niestety nie dożyła kolejnego dnia
  6. Wielki sukces Igi Świątek. Polka była bezlitosna w trakcie turnieju, prawdziwa dominacja i wielkie zwycięstwo

Następny artykuł