Gwałt zadany przez policjanta
Unsplash Kat J
Autor Karol Zaborowski - 11 Czerwca 2020

Policjant zgwałcił 6-latkę. Matka dziewczynki wiedziała o wszystkim

Gwałt na dziecku to jedna z najstraszniejszych zbrodni, jakie można sobie wyobrazić. Niestety w tym wypadku ofiarą okazała się zaledwie 6-letnia dziewczynka, a jej oprawcą były już policjant. Co więcej, matka dziewczynki o wszystkim wiedziała, a mimo to nie poinformowała odpowiednich służb.

Gwałt pozostawia w psychice ofiary często ślad, z którym trzeba żyć już do samego końca. Oczywiście odpowiednia terapia pomaga poradzić sobie z tą traumą, ale mimo wszystko wciąż pozostaje ona w umyśle ofiary.

Szczególnie dzieciom ciężko zrozumieć to, co je spotkało. Czasami zdarza się wręcz, że zaczynają obwiniać same siebie, poniekąd usprawiedliwiając swojego oprawcę. W tym wypadku mężczyzna wykorzystał fakt, że jest policjantem, aby wzbudzić poczucie zaufania. Potem dokonał obrzydliwego przestępstwa.

Walczyła na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Nie żyje pielęgniarkaWalczyła na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Nie żyje pielęgniarkaCzytaj dalej

Policjant zadał gwałt 6-latce

Choć sprawa córki Anny K. ma już kilka lat, to wciąż nie doczekała się ostatecznego rozwiązania. Oprawca dziewczynki, aktualnie były już policjant drogówki Jacek K. oczekuje na wyrok, który może zapaść jeszcze w lipcu.

Jednak nie jest on jedyną osobą, która w tej sprawie usłyszała zarzuty. Oprócz niego prokuratura wszczęła postępowanie przeciwko mamie dziewczynki oraz Barbarze O., która jest dyrektorem Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Jaworznie.

Jak podaje portal se.pl, obie kobiety miały doskonale wiedzieć o tym, co spotkało córkę Anny K. i mimo to nie poinformowały żadnych służb. Mama dziewczynki przyznała się do zarzucanego jej czynu i to właśnie ona udała się do ośrodka zarządzanego przez drugą oskarżoną.

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski w mocnych słowach o obecnej sytuacji. "Ja się boję"

2. Już nie tylko kierowcy zagrożeni mandatami. Od dzisiaj również pasażerowie muszą mieć się na baczności

- Anna K. posiadała pełną, wiarygodną wiedzę o tym, że jej dziecko jest ofiarą molestowania seksualnego, a nawet gwałtu. Przyznała się do tego. Powiedziała, że miała takie sygnały od swojej siostry - mówi TVN24.pl Monika Stalmach z prokuratury w Tychach.

Barbara O. nie przyznała się, a także odmówiła składania jakichkolwiek wyjaśnień. Jak podaje TVN24, 6-latka miała być molestowana już w 2014 roku, ale pierwsze zawiadomienie do służb pojawiło się dopiero 4 lata później. Co więcej, złożyła je dyrektorka szkoły podstawowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największa tragedia od dawna. Zginęła żona i 2 córki, Paweł właśnie o wszystkim poinformował na antenie TVN
  2. Dzieje się teraz, naprawdę. Konflikt na granicy polsko-czeskiej, żołnierze zaanektowali kapliczkę
  3. Niszczycielski żywioł przeszedł przez Polskę. Nie obyło się bez rannych
  4. Sok z brzozy staje się coraz popularniejszy. Jego właściwości są niesamowite
  5. Prawie 3 tysiące zachorowań od początku roku. Niebezpieczna choroba, o której wiele osób zapomniało
  6. Radosław Majdan wzruszył fanów do łez. Pokazał zdjęcie Małgorzaty Rozenek ze szpitala. Ich dziecko jest przesłodkie (FOTO)

Następny artykuł