Zgwałcona trzylatka zarażona chorobą weneryczną
pixabay.com/Free-Photos
Autor Barbara Bujar - 12 Czerwca 2020

3-letnia dziewczynka zarażona chorobą weneryczną. Została zgwałcona przez 32-latka

Gwałt na 3-letniej dziewczynce wyszedł na jaw, kiedy matka zaczęła zauważać u niej dziwne objawy. Badania potwierdziły chorobę weneryczną, którą mała musiała zarazić się podczas stosunku. O ten brutalny czyn został oskarżony 32-letni mężczyzna. Ten jednak nie przyznaje się do winy.

O gwałt na 3-letniej dziewczynce prokuratura oskarża 32-letniego mężczyznę. Do przestępstwa doszło w Szwecji na obrzeżach Sztokholmu. W tym skandynawskim kraju często dochodzi do podobnych sytuacji. Jak podaje popularne.pl, w ubiegłym roku odnotowano tam 8 350 zgłoszonych przypadków. Duża część z nich, bo aż 3 410 gwałtów zostało popełnionych w stosunku do dzieci. Z podanych informacji wynika, że liczba przestępstw na tle seksualnym w Szwecji rośnie. W ciągu ostatnich 10 lat liczba zgłoszonych przypadków wzrosła aż o 40 procent.

Kolejną ofiarą takiego przestępstwa okazała się być 3-letnia dziewczynka, która razem z mamą mieszka na obrzeżach Sztokholmu w mieście Sollentuna. Kobieta zaczęła zauważać u córki niepokojące objawy. Wzięła więc dziecko do lekarza, który stwierdził u małej pacjentki chorobę weneryczną. Dziewczynka musiała zarazić się nią podczas stosunku.

Dramatyczna sytuacja na Śląsku. Kolejni górnicy poddawani testom na koronawirusaDramatyczna sytuacja na Śląsku. Kolejni górnicy poddawani testom na koronawirusaCzytaj dalej

Gwałt, do którego nie przyznaje się oskarżony

Po zdiagnozowaniu poważnej choroby u dziewczynki, od razu rozpoczęło się poszukiwanie sprawcy. Podejrzanym został 32-letni imigrant z Erytrei, który od 10 lat mieszka w Szwecji. Dzięki specjalistycznym badaniom lekarzom udało się ustalić, że cierpi on na tę samą chorobę, którą stwierdzono u zgwałconej dziewczynki. Mężczyzna został zatrzymany.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do gwałtu doszło w styczniu albo lutym tego roku. Prokuratura, która oskarża 32-latka, opisuje przestępstwo jako ciężkie i tłumaczy, że mężczyzna okazał dziecku szczególną brutalność. Ten jednak nie przyznaje się do winy.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia wprowadziło nieoczekiwaną zmianę. Od dzisiaj wchodzi w życie

2. Ceny w biurach podróży po wielkich obniżkach, znowu idą do góry. Jak kupować wakacje, to jeszcze teraz

W Erytrei, z której pochodzi oskarżony, prawie połowę społeczeństwa stanowią muzułmanie. Portal popularne.pl informuje, że w religii, którą wyznają dopuszcza się gwałt na kobietach, które nie są muzułmankami. Dodatkowo w krajach islamskich małżeństwa i współżycie z nieletnimi zdarzają się bardzo często.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus na Komunii. Sanepid pilnie poszukuje uczestników mszy
  2. Andrzej Duda grzmiał o "komuchach" i atakował sędziów. Na wiecu usłyszał pytanie, po którym puściły mu nerwy
  3. Dlaczego w Afryce zarejestrowano tak mało przypadków koronawirusa? Według specjalistów, temperatura wcale nie jest kluczowa
  4. Walczyła na pierwszej linii frontu z koronawirusem. Nie żyje pielęgniarka
  5. Najczęściej ignorowane objawy raka. Lekceważenie ich może kosztować życie
  6. Były menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Z tej strony go nie znaliście

Następny artykuł