gwiazdy seriali odchodzą
unsplash.com/ Jaclyn Moy
Autor Klaudia Gaicka - 15 Września 2020

Pamiętacie ich? Największe gwiazdy seriali, których już z nami nie ma

Gwiazdy serialowe są jednymi z najbardziej lubianych przez widzów. Z łatwością błyskawicznie przywiązujemy się do odgrywanych przez nie postaci. Niestety wiele z nich, pomimo występowania na ekranach, dawno już odeszło z tego świata. Zdrowie jest najcenniejszym, co mamy, a choroba niestety potrafi dosięgnąć każdego.

Gwiazdy grające w serialach często wciąż nam towarzyszą na ekranach odbiorników, podczas gdy tak naprawdę dawno odeszły z tego świata. Zdrowie jest najcenniejszym, co mamy, a choroba niestety nie wybiera. Listę aktorów i aktorek, których już z nami nie ma, zaprezentował portal Fakt.pl.

Nie żyje 14-latek. Tragedia w PuckuNie żyje 14-latek. Tragedia w PuckuCzytaj dalej

Gwiazdy tych seriali trwale zapadły nad w pamięć. Niestety wiele z nich już odeszło z tego świata

Gabriela Kownacka, niezapomniana gwiazda „Rodziny zastępczej" odeszła w 2010 roku. Henryk Machalica znany przede wszystkim z roli Dionizego ze „Złotopolskich" zmarł w 2003 roku. Jerzy Turek nie żyje już 4 lata, grał listonosza w „Złotopolskich". Eugeniusz Priwieziencew odszedł w 2005 roku, jemu również szeroką popularność przyniosła w serialu telewizyjnym Złotopolscy, mowa oczywiście o roli organisty Antoniego Pereszczaki. Maciej Kozłowski, znany z serialu m. in. „M jak miłość", odszedł w 2010 roku z powodu choroby. Grzegorz Komendarek znany jako kucharz ze „Złotopolskich” również już odszedł. Daria Trafankowska wpisała się w historię polskich seriali przede wszystkim jako siostra Danuta z „Na dobre i na złe", odeszła w 2004 roku z powodu nowotworu trzustki. Życie nie oszczędziło również aktorów „Klanu”, Halina Dobrowolska i Zygmunt Kęstowicz bardzo często grali wspólnie, dziś niestety już ich dwojga z nami nie ma.

Legend, których już z nami nie ma, nie brakuje również wśród zagranicznych gwiazd. Darlene Conley została zapamiętana jako Sally Spectra z „Mody na sukces". Gwiazda odeszła w 2007 roku, co ciekawe, jej serialowa postać nadal żyje i ma się dobrze. John Forsythe, który zapisał się w historii jako legendarny Blake Carrington z klasycznego wydania „Dynastii”, zmarł w 2010 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. WHO przekazało druzgocące informacje na temat koronawirusa. Jest też ważny apel szefa organizacji
2.Abonament RTV w górę, kary również. Ale nie wszyscy muszą płacić

Pomimo tego, że od śmierci wielu z nich minęło już sporo lat, fani wciąż wspominają ich z pewną nutą nostalgii i smutku. My również pragniemy wyrazić swój żal z powodu tego, że tylu wspaniałych aktorów już z nami nie ma.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje Joanna, miała tylko 28 lat. Nikt nie mógł spodziewać się jej śmierci
  2. Zatrważające sceny na południu Polski. Prawdziwe natarcie. Turyści przecierali oczy
  3. Jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Objawy raka płuc łatwo pomylić z innymi schorzeniami, błąd może mieć najwyższą cenę
  4. Nie żyje 28-letni Przemek z Podkarpacia. Gdy matka usłyszała wycie syren, nie podejrzewała, że jadą do jej syna
  5. Minister Zdrowia zapowiedział nowe zasady walki z koronawirusem. Mówi również, jak rozwinie się epidemia w Polsce
  6. Bez pieczenia, cudowny smak dzieciństwa. Galaretkowiec przeżywa drugą młodość, kultowe ciasto PRL

Następny artykuł